8 věcí, co můžete dělat na filmovém festivalu ve Varech – G.cz
Vyhledávání

8 věcí, co můžete dělat na filmovém festivalu ve Varech

Vary se blíží, zde je pár tipů, co tam.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 28.6.2014, 22:30

1. Opíjet se

Můžete se opíjet v barech za ceny s karlovarskou přirážkou. Můžete z kámošů vytáhnout VIP kartičky, na kterých je nabitý kredit a propít to v Jameson stanu. Můžete si koupit čůčo a válet se v parku před Thermalem a čekat, jestli kolem neprojde Áňa a Táňa.  

2. Jíst

Snídat můžete v Mekáči, obědvat v Thermalu a večeřet v Puppu. Záleží na tom, co si pro sebe urvete za akreditace a přes které známé se kam dovedete nacpat. Rauty zadarmo ve Varech nenajdete. Můžete si jít dát palačinku s nugátem do okna nebo si koupit housky v Albertu a pak je žvejkat před kinosálem, kam jste se nedostali.  

3. Opruzovat u VIPu

Můžete celý den stát před Puppem nebo Jameson stanem a hlídat, kdy půjde kolem nějaká celebrita. Nějakou alespoň déčkovou typu Míša Nosková určitě potkáte.  

4. Nahánět celebrity

Pokud jste dobrodružnější povahy, můžete si zjistit, které celebrity se čeho účastní, a pak je tam jít cíleně nahánět. Letos jako čestný host přijede do Varů Mel Gibson, toho nahánět nedoporučujeme. Proslul výrokem, že by svoji exmanželku nejraději zakopal do záhonu růží.  

5. Stát fronty

Takovou kratochvíli ve Varech ani nemusíte vyhledávat. Narazíte na ni všude. Budete stát frontu na jídlo, na pití, na lístky, na čůrání, na celebrity, na sprchu, na chození, na sezení, na stání ve frontě. Kupte si pár knížek, budou se hodit.  

6. Snažit se získat lístky

Rezervovat po smskách, po internetu, stát frontu u budky... stejně se nikdy nedostanete na ten film, na který jste chtěli. Pokud nejste Áňa, Táňa, Bartoška nebo Bolek.  

7. Chodit ze stanového městečka do centra a zpátky

Pokud jste ve Varech jako ten nejobyčejnější baťůžkář a spíte ve stanovém městečku, hodně štěstí. Poslední bus od Thermalu tam jede někdy v jednu ráno. Pěšky je to pěkných dvacet minut. Každý den. Sem tam. Sem tam.  

8. Koukat na filmy

Je to zvrácená představa, ale ano, ve Varech se opravdu dá koukat na filmy. Pokud se na ně dostanete. Nestává se to často.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články