8 neexistujících celebrit, které se vyplatí sledovat – G.cz
Vyhledávání

8 neexistujících celebrit, které se vyplatí sledovat

Falešné twitterové účty slavných lidí jsou většinou mnohem zábavnější než ty opravdové. A náš výběr patří k tomu nejlepšímu.

Václav Rybář
Václav Rybář 1.5.2014, 17:15

1. Falešná královna Alžběta

02 Britská panovnice vám konečně řekne, co si myslí o vládě, o svých potomcích a především o občanech Velké Británie. Sleduje ji přes milion věrných poddaných.  

2. Falešná Angela Merkel

05 Aneb šéfová Evropy. Většinu času musí její oficiální verze diplomaticky držet jazyk za zuby. Falešná Angela vám ovšem všechno řekně do očí. A dost často má recht. Sleduje ji pouhých 46 tisíc lidí a to je velká škoda.  

3. Falešný bůh

08 Na rozdíl od reálného mu chybí pár miliard followerů, ale jeho myšlenky stojí za přečtení. Zvlášť jeho přirovnání Bible k uživatelským licencím (nikdo je nečte, ale všichni na konci zaškrtnou „Souhlasím") patřím k těm trefným. Následujte ho a dosáhnete osvícení!  

4. Falešný Peter Molyneux

07 Jeden z nejúspěšnějších herních twitterů vůbec, parodující známého herního vývojáře Petera Molyneuxe. Peter Molydeux sází na svůj kanál psychotropní vize her, které by rád vyvinul. Twitter dosáhl takové popularity, že se o něj opravdový Molyneux začal živě zajímat a autorovi hned několik společností nabídlo, že některé vize pomůže zrealizovat.  

5. Falešný Bill Murray

01 Opravdový Bill Murray na Twitteru není, ale nemusí vás to mrzet, protože životní moudra a geniální hlášky jeho falešného profilu vám to víc než vynahradí. Murray na hrad, ať už je opravdový či nikoliv.  

6. Falešný lord Voldemort

03 Pán temnot vám vysvětlí v čem všem, co se děje v našem světě, má ve skutečnosti prsty on a sebranka z Bradavic. Konspirační teorie tu jedou na plné obrátky. A znáte to, na každém šprochu pravdy trochu.  

7. Falešný Batman

06 Necenzurovaný vhled do života superhrdiny, jak vám ho Hollywood neukázal. Falešný Batman si sice už pár týdnů dává pohov, ale určitě se vrátí, protože Zack Snyder pilně pracuje na jeho duelu se Supermanem.  

8. Falešný Karel Schwarzenberg

04 A nakonec trochu českého humoru. Falešný Schwarzenberg trumfuje falešného Zemana nejen ostrostí hlášek, ale i jejich fundovaností. Follow!  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články