fb pixel 8 nahých celebrit, kterým někdo hacknul telefon – G.cz
Vyhledávání

8 nahých celebrit, kterým někdo hacknul telefon

Internet je v plamenech. Někdo hacknul jablíčkářský cloud a vypustil do světa nahé fotky desítek celebrit. Nejedná se ale o žádnou novotu, jak si právě teď ukážeme.

Václav Rybář
Václav Rybář 1.9.2014, 16:49

Nebudeme chodit s palcovými titulky do Atén, protože zprávy o záplavě soukromých fotek nahých celebrit se objevují úplně všude. S hledáním zmíněných fotek si už musíte dát trochu práce, ale kdo hledá, ten najde. Bohužel pro zmíněné celebrity, které spoléhaly na to, že svoje nahé selfie bezpečně uloží do tzv. cloudu. Dopadlo to tak trochu jako v téhle scéně z filmu Sex Tape, který měl nedávno premiéru i v našich kinech.

Hrdinové filmu vypustili ovšem svoje domácí video do sdílecího prostoru nevědomky. Celebrity měly své nahé fotky zamčené a myslely si, že jsou v bezpečí. Jenže stačí jeden schopný hacker a selfies plné odhalených ňader a rozkroků se šíří po internetu jako požár. Žádná žaloba to nezastaví, žádné vyhrožování to nezpomalí. Jak říkají Američané: „Kočka je venku z pytle“ a „Hovno trefilo větrák“. Nezbývá, než se smířit. Nejvíc to asi odnese Jennifer Lawrence, protože ačkoliv uniklo na svět několik desítek fotek, její selfies jsou nejen nejpovedenější, ale především je teď největší hvězdou, takže se všude skloňuje především její jméno. Není ovšem ani zdaleka jedinou celebritou, které se povedlo odhalit před celým internetem, ať už nechtíc nebo s malou pomocí nadržených hackerů.

1. Scarlett Johansson

scarlett_lookpictures_net lookpictures.net Jeden z nejzásadnějších úniků fotek se odehrál v září 2011. I tehdy se podařilo hacknout hned několik telefonů, ale Scarlett byla zdaleka největší hvězdou z celé skupiny, takže se pozornost soustředila na ni. Nahé selfie fotky před zrcadlem zveřejnil jako první muž z Floridy, který byl také nakonec dopaden a odsouzen. Jen pár měsíců po úniku pak Scarlett Johansson natočila první nahou scénu své kariéry v indie snímku Under My Skin.

2. Rihanna

rihanna_worldofblackheroes_com worldofblackheroes.com Nahé fotky známé zpěvačky jsou předmětem aktuální kauzy, ale zdaleka nejde o jediné její nahé fotky, které se kdy objevily na internetu. Už v roce 2009 jí někdo hacknul telefon a zveřejnil lechtivá selfie, která tam našel. Rihanna reagovala statečně: „Byly pro mého přítele. Jestli máte přítele a čas od času mu nepošlete svojí nahou fotku, tak ho docela lituju.“

3. Christina Aquilera

aquilera_thelusciouslifestyle_ thelusciouslifestyle.com Fotky z počítače stylisty známé zpěvačky, na kterých byla nahá od pasu nahoru, se objevily v roce 2010. Hackery policie nikdy nedostihla, takže zůstalo jen u srdceryvné tiskové zprávy. V tomhle případě šlo však spíš o narušení soukromí než velké odhalení. Na fotkách nebylo vidět víc než v libovolném klipu zpěvačky.

4. Paris Hilton

paris_sensualwallpapers_com sensualwallpapers.com Vůbec teď neřešíme slavnou sex tape „One Night in Paris“. Ještě před jejím zveřejněním se v roce 2005 dostalo na internet několik desítek nahých fotek, které si Paris pořídila na mobil. Kromě toho hackeři zveřejnili i její kontakty, včetně čísel na další celebrity.

5. Christina Hendricks

hendricks_sitcomsonline_com sitcomsonline.com Odhalený bujný výstřih hvězdy seriálu Mad Men se stal hitem internetu v roce 2012. Christina potvrdila, že fotky byly ukradené z jejího telefonu, ale že ňadra nejsou její. Šlo o fotku úplně jiné ženy. Hmm...

6. Vanessa Hudgens

hudgens_wallpapo_com wallpapo.com V roce 2007 nafotila tehdy úspěšná hvězdička od Disneyho vlastnoručně několik nahých fotek. SD kartu ovšem někdo ukradl a fotky později zveřejnil na internetu. Potíž byla v tom, že Vanesse bylo tehdy teprve sedmnáct a navíc byla jednou z hlavních tváří společnosti. Není divu, že se s ní po několika měsících Disney rozloučil.

7. Jessica Alba

alba_palgts_com palgts.com Další z obětí mobilního hackingu byla okradena o fotky s rostoucím těhotenským bříškem. Nešlo ale o umělecké fotky v ateliéru, jak je dnes populární, ale o selfíčka v kuchyni a koupelně.

8. Kat Dennings

dennings_wallpaper_photos_net wallpaper-photos.net Velmi obdařená hvězda sitcomu 2 $ocky kdysi dávno udělala dvě fotky pod peřinou. Doslova. Prostě si stáhla pyžamo a v mizerném světle udělala menší show pro přítele na webkameře. Ten si přitom zjevně pořídil pár screenshotů – ty později unikly na internet, když se jí začalo trochu víc dařit a proslavila se ve filmu i televizi.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články