8 lidí, kteří od druhých utržili více nenávisti, než si ve skutečnosti zasloužili – G.cz
Vyhledávání

8 lidí, kteří od druhých utržili více nenávisti, než si ve skutečnosti zasloužili

Někdy to chce trochu se zklidnit a popřemýšlet.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 2.6.2014, 18:00

1. Stará paní, která se opařila kávou z McDonaldu

mcdonald dcaligari.blogspot.com Záležitost z roku 1992 se stala legendární. Doteď Stellu Liebeckovou všichni berou jako prototyp vychcaného Američana, který vyvolává naprosto nesmyslné soudní spory. Stella ale v rozkroku utrpěla popáleniny třetího stupně. To, když si představíme, není vážně nic pěkného. Představte si, že by to bylo vaše nádobíčko...  

2. Ben Affleck

ben hollywoodreporter.com No tak hrál v několika špatných filmech. Udělal jen tu chybu, že jeden z těch špatných filmů byl podle velmi oblíbeného komiksu. Neměli bychom spíš nenávidět Colina Ferrella? V Daredevilovi byl stokrát horší než Affleck. Hodláme však změnit názor, pokud Ben v budoucnu podělá i Batmana.  

3. Policisté

police-row gifsoup.com Jsou to lidi jako my. To znamená, že se mezi nimi vyskytují blbci, magoři, ale i sympatičtí, inteligentní jedinci. Většina z nich se snaží dobře dělat svou práci. Víc jak policisty bychom měli nenávidět revizory. To je teprv silný kafe.  

4. Nicolas Cage

Točí jednu kravinu za druhou, to svědčí o tom, že má prostě extrémně špatný úsudek. Ale můžeme ho opravdu nenávidět, když natočil i TOHLE?
 

5. Nickelback

nickelback musicserver.cz Není to úplně příšerná kapela. Pohybují se někde za průměrem. Nenávist, kterou na sebe strhávají, prostě nechápeme. Skoro jako kdyby bylo víc v módě Nickelback nesnášet, než je poslouchat. Tak jako tak byl jejich koncert minulý rok v Praze parádní.  

6. Lance Armstrong

lance telegraph.co.uk Rozhodně nebyl jediný, kdo kdy podváděl. V kariéře pokračoval i po překonání rakoviny a štědře přispíval na charitu. To bychom měli ocenit.  

7. One Direction

one direction telegraph.co.uk Jejich hudbu bychom možná vystáli, přeci jsou to celkem roztomilí kluci - nebýt jejich příšerně otravného fanklubu. Ten potřebuje zklidnit.  

8. Dobrá obsluha, která pracuje pro špatné kuchaře

service blog.geektechbranding.com Velmi častá je cesta pasivní agrese - protože nám jídlo nesedlo, obsluze necháme mizerné spropitné. Je to horší než nenechat žádné. A to jsme mohli otevřít pusu a normálně to s nimi vyřešit. Jsou to taky lidi.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články