8 kuchyňských gadgetů z dávné historie

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
13.10.2014, 16:42
Tohle nejsou žádné hipsterské loupače banánů, ale praktické nápady, na které doba nebyla připravena!
 

1. Trouba s teleskopickým sporákem

1 Má dokonce i vlastní prkýnko. Proč byste při vaření a krájení měli koukat do blba, když můžete koukat na grilující se kuře?  

2. Miniaturní myčka

2 Každý z nás nemá rodinu o čtyřech dětech a dvou psech. Bohatě nám stačí každý den umýt jeden talíř, dvě sklenice vína, příbor a plastové krabičky od maminky. Proč bychom to ale měli dělat v ruce nebo v obří myčce na dvě soupravy nádobí?  

3. Minibar s televizí

3 Nebo televize s minibarem? Při sledování českých televizí totiž člověk trochu toho alkoholu potřebuje. Zvlášť ,když mu pak přijde účet z kabelovky a oni zjistí, že za tu "zábavu" vlastně i platí.  

4. Panoramatická lednička

4 Skříňky máte stejně prázdné a to pivo už není kam dávat. Proč by celá kuchyň nemohla mrazit a v každé skříňce nad hlavou nemohl být extra prostor pro chlazení? Navíc to uvnitř krásně svítí a nemusíte se ohýbat.  

5. Elektrický dřez

5 Předchůdce pozdějších myček. V plastovém udělátku naskládáte talíře do dřezu a necháte pracovat nějakou tu retro kuchyňskou magii. Důležité je, že to ušetří místo, protože jde prostě o normální dřez. Kapišto?  

6. Lednička, kde jí potřebujete

6 Furt abyste od toho sporáku odbíhali. Lednička přece může být hezky po ruce a vajíčka se tak dají sázet, aniž byste opustili pánev. Geniální.  

7. Rolls Royce mezi ledničkami

7 Dvoukřídlová výklopná lednička na VŠECHNO. Buďte si jistí, že tehdy i teď by stála majlant, ale čím jiným vlastně dneska chcete na párty oslnit?  

8. Myčka na všechno

8 Rotační buben, který zvládne prádlo a nádobí? To je věc! Ideálně kdybyste to tam mohli naházet dohromady a jednou týdně to zapnout. Sen všech povalečů by tím byl dokonán. Proč to sakra tenkrát neprošlo?  

Komentáře

Doporučeno pro vás