fb pixel 8 klasických vět, které lidé říkají těm, kdo jsou single. A jak je slyší oni? – G.cz
Vyhledávání

8 klasických vět, které lidé říkají těm, kdo jsou single. A jak je slyší oni?

Zadaní to s námi – nezadanými jedinci – myslí asi dobře, jenomže ono si nejde pomoct, když ty jejich věčné chlácholivé řeči jsou ve skutečnosti prošpikované skrytými, jedovatými narážkami.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 5.3.2018, 16:00

Být single, tedy svobodný/á a bez závazků, se může zdát a) jako velké terno, b) jako životní smůla – záleží na věku, dosavadních zkušenostech a aktuálním rodinném stavu.

Grafička z webu BuzzFeed Haejin Park(ová) je podle všeho single a její okolí na ni a její stav očividně nahlíží podle možnosti b).

Jako kdyby na tom, že člověk žije sám, bylo něco nepřirozeného. Není, to jsme se jen kdysi shlukli do tlup a párů, protože to tehdy bylo pro naše prapředky a jejich potomky výhodnější. Jenže teď už možná nastává doba, kdy nevýhody párového života začínají pomalu převažovat nad výhodami. Ostatně samotářsky žijou i mnohá zvířata, třeba jeleni nebo orangutani, kteří své pohlavní protějšky oblažují fyzickou přítomností maximálně jednou do roka při krátkém období páření, tedy jen tak „na skok“. A pak zas odejdou do ústraní.

Ale dost už teorie. Takhle to v současné době vypadá, když se zadaní slovně pustí do svých single kamarádů a kamarádek – aspoň že už si odpouštějí nepěkná slovíčka o starých mládencích a pannách.

1. Co říkají oni...

Co slyšíme my...

2. Co říkají oni...

Co slyšíme my...

3. Co říkají oni...

Co slyšíme my...

4. Co říkají oni...

Co slyšíme my...

Na další straně se dostane ke slovu závist, deprese a lítost, vše samozřejmě tak trochu (ne)zdvořile hrané...

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články