8 důvodů, proč si najít přítelkyni z Brna – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč si najít přítelkyni z Brna

Zapomeňte na nafoukané Pražandy či afektované Slovenky. Holky z Brna jsou jasná volba, protože vztah s nimi přináší samé výhody!

Jarda Sauer
Jarda Sauer 9.9.2014, 10:05

1. Přízvuk

mikes 03varvara.wordpress.com Ať vám bude říkat cokoliv, bude to znít jako pohádka vyprávěná národním umělcem Karlem Högerem. Však víte - kocour Mikeš, loupežník Rumcajs nebo pejsek a kočička. Život po boku dívky z Brna tak bude jedním velkým návratem do dětství.  

2. Filmová věda

filmy filmcenter.cz V prvních fázích vašeho vztahu za ní asi budete jezdit na víkend. A pokud budete ke svým cestám využívat žluté autobusy jednoho známého dopravce, nakoukáte si v nich postupně spousty béčkových československých i zahraničních filmů, které by vám jinak unikly.  

3. Gastronomie

nivove koule topraveorechove.mypage.cz Až vás romantické procházky Cejlem omrzí a zajdete někam na jedno, najdete na jídelním lístku i věc, kterou běžný Čech nezná: Nivové koule. Vaši milou udiví, že tento pokrm je pro vás nový, protože v Brně se jím živí všichni. A tak si objednáte. A sami sobě odpřisáhnete, že už nikdy nechcete jíst nic jiného.  

4. Prvovýroba

slivka nivnice.cz Každá dívka z Brna má někde v dojezdové vzdálenosti otce či strýce či spolužáka či známého, který pálí výtečnou slivovici a na zahradě má udírnu. A když se s ním seznámíte a padnete mu do oka, začne vám nabízet i vyšší levely domácích pálenek jako třeba malinovici nebo mátovici. Protože pálit se dá ze všeho!  

5. Nenáročnost

plaz buzzhunt.co.uk Na Prýglu si vaše dívka kvůli sinicím nezaplave, takže bude šťastná, i když ji v létě vezmete na Lipno nebo k Balatonu. Nemusíte vyhazovat prachy za Kanáry, Floridu nebo nedejbože Maledivy - její vděk vám zajistí už jen pouhý fakt, že po koupání nedostane lepru.  

6. Blízkost ráje

viden cities-of-the-world.photoshelter.com V Brně stačí sednout do auta a za hodinku a půl jste ve Vídni, tedy městě, které opakovaně vyhrává nejrůznější ocenění typu "nejlepší místo pro život". Když sednete do auta v Praze, budete za hodinu a půl ještě pořád trčet uprostřed Jižní spojky a snít o smrti.  

7. Dochvilnost

lola cinemagia.ro Hořká zkušenost ji naučila, že když jí ujede noční rozjezd, musí domů doběhnout. Tmavým a nepřátelským městem a sama. Což už nikdy nechce opakovat, takže na rozdíl od žen ve zbytku světa je alespoň přibližně orientovaná v čase a nemusí nikam sprintovat na poslední chvíli.  

8. Anatomie

mysi dira ignisbrunensis.cz Myší díra je, jestli to nevíte, místní název pro spleť podchodů, která vede mezi brněnským vlakovým nádražím a Vaňkovkou a zaplňují ji vietnamské obchody. Cizinec se tu klidně ztratí a zhyne, ale Brňáci na toto jinak ohavné místo nedají dopustit. Můžeme tedy směle říci, že dívka z Brna má o jednu díru víc než její vrstevnice ze zbytku republiky. Není ale na Moravě všechno perfektní! Třeba takový vztah Moraváků k pivu...
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články