8 důvodů, proč nechodit s kočkomilkou – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč nechodit s kočkomilkou

Počet holek, které doma mají aspoň jednu kočku, stoupá alarmujícím způsobem. Každý z vás tedy už určitě aspoň s jednou chodil. Takže můžete z vlastní zkušenosti potvrdit, že dříve nebo později se stane všechno tohle:

Jarda Sauer
Jarda Sauer 30.7.2015, 18:50

1. Pokoření

cravelife.com.au Požádá vás, abyste místo ní vynesl kočičí záchod. A protože si myslíte, že ji milujete, tak to opravdu uděláte, i když se vám celou dobu bude navalovat.

2. Ochlupení

chlupy services.flikie.com V její posteli bude víc kočičích chlupů, než má na těle ona sama. Tuny chlupů budou i v jejím koberci, na jejím gauči, v jejích záclonách, prostě všude.

3. Hladovění

jidlo telegraph.co.uk Snídani si budete muset chodit kupovat sám, ale zato kočičích konzerv bude mít plnou kuchyňskou linku. A když už jídlo dostanete, tak kočka stejně bude mít lepší.

4. Utrácení

nabytek prweb.com Protože všechny svoje prachy posílá na nejrůznější kočičí charity, budete jí muset přispívat na veterináře a nákup blbostí, jako jsou škrábadla, šplhadla nebo odpočívadla.

5. Zranění

sex badassdigest.com Její kočka vás bude při sexu potměšile sledovat a v nejméně vhodné chvíli vám zaryje drápy do zad nebo do šourku. Zpívající právník Ivo Jahelka o tom kdysi složil písničku.

6. Znečištění

zla grza.net Když si prosadíte svou a její kočku aspoň na noc vystrnadíte z ložnice, zrádný čtvernožec se vám pomstí tím, že vám nablije do bot.

7. Rozmnožení

bába bentrubewriter.wordpress.com Pořídí si druhou kočku, aby té první nebylo smutno. Po nějakém čase přijde na to, že starat se o dvě kočky nebo o tři vlastně není žádný rozdíl. A než se nadějete, promění se vám v kočičí bábu.

8. Natrávení

Až jednou v bytě zamořeném kočičí močí společně zemřete, kočky klidně zapomenou na všechno, co jste pro ně udělali, a budou vaše těla spokojeně ohryzávat. Abyste mi nemuseli nadávat v komentářích, vynadám si sám. Ano, jsem pokřivený hajzl, který nemá rád kočky.

Ale na druhou stranu mám i dobré vlastnosti - tak třeba jsem pivní snob!

Podobné články

Doporučujeme

Další články