8 dokonale zmagořených fanoušků – G.cz
Vyhledávání

8 dokonale zmagořených fanoušků

O šílených fotbalových fanoušcích teď uslyšíte všude. Naháči oddění jen do vlajky, zběsilí tanečníci samby nebo třeba obyčejní hooligans. Proti odhodlání fandů z našeho článku jsou ale fotbaloví příznivci jen slabým odvarem.

Václav Rybář
Václav Rybář 10.6.2014, 18:30

1. Z Filipínce Supermanem

filipinec_designyoutrust_com www.designyoutrust.com Šestatřicetiletý Filipínec Herbert Chavez se pomocí řady bolestivých operací stal Supermanem. Transformace z asijského chlapce na amerického superhrdinu nebyla jednoduchá: operace nosu a brady, implantáty do stehen, silikonové injekce do rtů... Chavez je pod nožem plastických chirurgů od roku 1995, absoloval cca 19 zákroků a další plánuje. Kdo si ale poradí se zloduchy, když hrdina leží v podstatě nonstop na operačním stole?  

2. Liebesbrief psaný menstruační krví

menst_sookyeong_wordpress_com sookyeong.wordpress.com Dostat ručně psaný dopis od fanynek s nezbytnou přílohou spodního prádla není žádná bizarnost ani pro Karla Gotta, ale dopis pro idola Kpopu Taecyeona byl opravdu jiný. Dívka vzkaz napsala místo inkoustu svou menstruační krví a okořenila jej svým pubickým ochlupením.  

3. Nedopitá láhev Justina Biebera

bieb_celebrities_ninemsn_com_au celebrities.ninemsn.com.au Fanynky kanadského zpěváka Justina Biebera by si zasloužily vlastní sanatorium pro duševně oslabené.  Podnikavá šestnáctka Emma Phillips z Nového Zélandu ale dokázala tuhle posedlost dobře zpeněžit. Jednoho dne potkala Biebera v zákulisí televizního pořadu. Bieber se napil vody, ale nechutnala mu a odhodil ji. Emma popadla nedopitou láhev s předmětnou DNA a prodala ji na webu rodičům další bieberovské fanatičky za 624 dolarů.  

4. 15 tetování věnovaných Miley Cyrus

tet_estrelladigital_es www.estrelladigital.es Kdo je větší blázen: Miley Cyrus, nebo její fanoušek? Carl McCoid, 39, je živým plakátem na Miley Cyrus v ceně cca 500 liber. Hvězdička od Disneyho mu prý pomohla v době těžkého rozvodu. Je tedy pravda, že s tímhle tělem ho zřejmě žádný další rozvod nečeká.  

5. Posedlý plavec

taylor_imgur_com imgur.com Taylor Swift je známá pro své pomalé country balady a rychlé střídání partnerů. Jeden z jejích fanoušků, dvaadvacetitý mladík z Chicaga, chtěl využít etapy, kdy byla jeho vysněná dívka volná, a přeplaval zátoku, aby se dostal k jejímu plážovému domu na Rhode Islandu a osobně ji okouzlil svými kraulovými tempy. Místo blonďaté zpěvačky ho ale čekal policejní kordon, který ho odvezl na stanici.  

6. Tesáky jako upíři z Twilight

tesaky_twigl twilightzone.blogspot.com Fanynky upírské knižní a filmové série Twilight jsou nebezpečným druhem, který se nezastaví ani před krví, ani před zubařským křeslem. Šestnáctiletá Američanka Taylor Walker z městečka jménem Rockwall se chtěla podobat svým idolům, a tak si nechala udělat pravé upírské zuby: její zubařka Mary Courtin jí vytvořila za pomocí kompozit pravý upírský chrup.  

7. Zlom vaz (nebo nohu)

jessie_j_dailymail_co_uk www.dailymail.co.uk Chorobně posedlý fanoušek stalkující svého idola není výjimkou, ale je příznakem slávy. Zpěvačku Jessie J, která si zlomila nohu, ale poněkud vyděsilo, když si její fanynka úmyslně přerazila identickou dolní končetinu, aby vypadala jako její idol a napsala zpěvačce, že udělá cokoliv, aby se jí dokonale podobala.  

8. Změna jména

malfoy_moviepilot_com www.moviepilot.com Fanoušci Harryho Pottera jsou známí svými zvrhlými tetováními a sexuálně laděnou fan-fiction. Jeden Američan středního věku to ale dotáhl mnohem dál. Nejprve si úředně změnil jméno na Lucius Malfoy, poté poslal adopční papíry svému "fiktivnímu synovi", Dracovi, resp. jeho představiteli Tomu Feltonovi. Požadoval, aby Felton opustil svoje rodiče a následoval ho do Ameriky a žil s ním (jako otec a syn) v jeho domě zvaném Malfoyovo sídlo.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články