8 bizarních časopisů, do kterých byste chtěli nahlédnout – G.cz
Vyhledávání

8 bizarních časopisů, do kterých byste chtěli nahlédnout

Protože vás prostě zajímá, čím mohou tapetovat osmdesát stránek měsíčně časopisy o plotech a plůtcích, chovu ovcí nebo mobilních toaletách.

Václav Rybář
Václav Rybář 24.5.2014, 20:00

1. Stained Glass

stainedglass Čtvrtletník o vitrážích je zásadní, i když se zrovna nestaráte o kostel nebo nepotřebujete zasklít okno. Proč? Protože ty obrázky jsou prostě boží.  

2. Modern Drunkard

moderndrunkard Měsíčník moderního pijana. Tedy jak kdy. Autoři sami se omlouvají za jistou nepravidelnost. Občas se totiž tak zlejou, že zapomenou na úzávěrku. Kdo z věrných čtenářů by jim to neodpustil?  

3. Miniature Donkey Talk

Work Copy 131.pmd Podle šéfredaktora prý nejúspěšnější magazín o zakrslých oslech na trhu. Konkurence je asi neúprosná, protože se prý pro jistotu věnují oslům všech velikostí.  

4. FencePost

fencepost Chcete plot? Živý nebo neživý? Plůtek průhledný nebo plný? Raději z latěk nebo rovnou betonovou zídku? Tolik otázek a tak málo odpovědí. Zjevně tenhle časopis potřebujeme!  

5. A Bear´s Life

bearslife Časopis pro všechny velké, chlupaté a přítulné muže. Tahle gay subkultura má tolik fanoušků, že bez problémů uživí měsíčník. Nepřekvapuje nás to. Sami totiž známe spoustu velkých, chlupatých a přítulných mužů.  

6. Sheep!

sheep Pro ovce existuje hodně časopisů, ale kolik znáte časopisů o ovcích? Tady se řeší nejpalčivější otázky, třeba to, jaké střihy jsou letos v kurzu a jak co nejrychleji vysekat ovci, která se neúspěšně snažila proběhnout živým plotem (viz bod 4).  

7. Portable Restrooms Operator

portable V Toi-Toi mají určitě předplatné na několik let dopředu, protože časopis o mobilních toaletách se musí podporovat. Co jiného byste si na nich ostatně chtěli číst?  

8. Girls and Corpses

girls_c Hezké holky pózující s hezkými mrtvolami. Někteří tomu říkají dvě mouchy jednou ranou, jiní kroutí hlavami. Ale vychází to už pěkných pár let, takže to asi bude trend. Za všechno určitě mohou zombie.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články