7 zásadních rozdílů mezi manželkou a přítelkyní – G.cz
Vyhledávání

7 zásadních rozdílů mezi manželkou a přítelkyní

Podle nedávných průzkumů jsou to kupodivu většinou spíše muži, kdo se žene do chomoutu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.3.2016, 11:20

Dát ten punc oficiality na váš společný život je samozřejmě chvályhodné a dá vám prchavý pocit jistoty.

Na druhou stranu může mít manželka nečekané vedlejší účinky, se kterými jste před manželstvím tak nějak nepočítali.

1. Placení večeře

Přítelkyně – Zaplatit večeři za přítelkyni je gentlemanské gesto, které vám mimo jiné diktuje konvence. Děláte to proto, abyste se vytáhli a aby byl večer sex.

Manželka - Zaplatit za večeři je nutnost, kterou vám mimo jiné diktuje manželka. Děláte to proto, protože musíte, jinak by byla scéna. Večer žádný sex nebude, protože není první pátek v měsíci.

2. Vaše portfolio

Přítelkyně – Můžete jich mít klidně i víc. Důležité je, aby o sobě nevěděly, a vy jste je stíhali časově.

Manželka – Můžete mít jenom jednu. Více jich mít nemůžete. Ostatně víc jich ani nechcete. Jsou situace, kdy byste si jich přáli mít naopak méně.

3. Koníčky

Přítelkyně – Je velmi snaživá a ráda s vámi podniká různé činnosti, takže ji často lze do vašich koníčků přibrat.

Manželka – Vaše koníčky vám zakáže, protože jste neumyli nádobí.

4. Vaši přátelé

Přítelkyně – Ráda s vámi bude chodit do společnosti vašich přátel. I když je nemá ráda, bude předstírat, že jsou to super lidičkové.

Manželka – Vaše kamarády vám zakáže, protože to jsou nevyzrálí kreténi, kteří mají na vás špatný vliv. Navíc jste zase neumyli nádobí, takže vám zabaví i mobil, tedy si s nimi nemůžete už ani volat.

5. Vzhled

Přítelkyně – Nikdy se nestane, že byste ji načapali nenalíčenou. Kupuje si sexy prádélko jenom pro vás, abyste se pokochali pohledem, a na svůj zevnějšek velmi dbá.

Manželka – Její křečové žíly jsou vidět i přes rifle. Líčí se jenom, když jde někam ven (bez vás). Kupuje si pohodlné velkoformátové spodní prádlo jenom pro vás, aby se vám z ní zvedal žaludek a neloudili jste, a na svůj zevnějšek kašle, protože má své jisté.

6. Sex

Přítelkyně – Často vášnivá a nebojí se experimentovat. Sex je vaše radost.

Manželka – Často rozmrzelá v natáčkách s bolestí hlavy. Bojíte se experimentovat. Vaše radost je vyžrat ledničku, dát si na tajňáka lahváče na záchodě a jít spát do obýváku na gauč.

7. Domácí násilí

Přítelkyně – Pokud zbijete svou přítelkyni, jste duševní mrzáček a ubožák. Lidé vás odsoudí a snad vám někdo taky tu hubu rozbije.

Manželka – Pokud vás zmlátí vaše manželka, říká se tomu manželská výměna názorů. Jestli vás zmlátí do bezvědomí a máte posléze trvalé následky, říká se tomu manželská krize.

No a TADY máte dalších devět smutných věcí, které se stanou po svatbě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články