7 věcí, kterými nás ženy dokážou neskutečně vytočit – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, kterými nás ženy dokážou neskutečně vytočit

Soužití muže se ženou, jakkoliv se může jevit harmonické, nebývá vždy procházkou růžovým sadem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.9.2015, 08:50

Ačkoliv jsou to ženy, které živí pomluvy o tom, že trávit čas s mužem může být mnohdy náročné pro některé klasické mužské vlastnosti, my muži coby gentlemani každým coulem pouze taktně mlčíme. My víme své.

My víme, že vydržet s ženou taktéž není mnohdy vůbec jednoduché.

1. Vyptávání se uprostřed filmu

Z nějakého důvodu ženy konstantně nechápou děj filmu. Není zcela jasné, jak je to možné, protože by nám bylo žinantní psát, že jsou prostě hloupé. Tak to není. Patrně jim chybí nějaká část mozku, která nám mužů pomáhá pochopit děj.

No a právě proto, že ženy během sledování filmu jeho děj nechápou, je logické, že se v průběhu filmu mužů občas zeptají, kdo že je to ten chlap s kudlou, proč má na sobě tepláky anebo proč ten prsten prostě nerozbijou kladivem, ale trmácej' se s ním kamsi do nějaké hory. Vysvětlovat v průběhu filmu ženě děj tohoto filmu, to je přesně důvod, proč se muž na film dívá. Tím si ho víc užije, že si ho vlastně zopákne.

2. Hysterické výstupy kvůli kravinám

V nestřeženém okamžiku zapomenete na špinavý talíř. Normálně ho necháte na lince, protože zrovna nemáte čas talíř řešit, jelikož vám vyvstal na mysli důležitý problém, jako je například jak zaplatit hypotéku, jak vyléčit rakovinu nebo něco na ten způsob.

Jakmile žena špinavý talíř na lince objeví (a ona ho objeví – špinavý talíř vypátrá do pěti minut, neboť ženy na to mají takový malý výstupek na temeni hlavy, který je upozorňuje na špinavé nádobí a ponožky), spustí salvu nadávek, že jste zase nechali ten talíř na lince a že by vás určitě zabilo ho dát do myčky. Následuje nekonečný výstup plný výčitek, spílání, vyhrožování a nadávání. Proboha proč? Vždyť to je jen stupidní talíř.

3. Kafrání do řízení

„Teď, teď bys to stihnul. Proč jsi proboha nejel?“ „Proč jedeš tudy? Kdybys to vzal přes kruháč, tak tam jsme rychlejc“. Ženy na sedadle spolujezdce mají hubu plnou keců, ale sami za volant neusednou, jelikož je pro ně jednodušší, když to odřítíte vy. Ony si to okomentují a jsou spokojené.

4. Povídání po sexu

Z nějakého důvodu mají ženy po koitu potřebu si povídat. Je to zvláštní, ale je to tak. Patrně je to tím, že se celý sex pouze flákají a leží nebo klečí, čímž nevydají tolik energie. Navíc během sexu určitě přemítají o tématech k hovoru po sexu.

Po sexu se má spát. K tomu je sex. Aby se po něm lehce usnulo.

5. Povídání kdykoliv a kdekoliv

Ženy by si měly uvědomit, že muž není jedna z jejich slepicoidních kamarádek a nepotřebuje se dvacet hodin denně vybavovat o nesmyslech. Veškeré důležité informace, vyjma povinných denních konverzačních témat, lze odbýt za půl hodinu denně. Tím pádem po zbytek dne může být ticho a vůbec ničemu to neuškodí. Ženy toto nepochopí a potřebují si povídat o pocitech, o celebritách nebo o nové barvě na vlasy, které jste si mimochodem nevšimli, jelikož vypadá úplně stejně jako ta stará barva.

6. Nakupování

Ačkoliv je to věčné klišé, nedá se to nezmínit. Plný botník jejích bot, které v životě neunosí, plný šatník jejích blůzek a kabelek a koupelna narvaná kravinama, kterými se snaží neobratně ošálit celulitidu, beďary, vrásky, suchou kůži a nebo jenom to, že je hnusná. Nejsmutnější potom je, když se jí podaří muže zatáhnout na nákupy s sebou.

7. Jsou nasrané a neřeknou proč

Vytočit ženu není nic těžkého. Většinou se stane, že muž si je vědom svého počínání a přesně ví, co udělal, že ženu popudil. Nicméně existují situace, kdy se žena naštve na muže, aniž by muž věděl proč. Na jeho apel, proč je naštvaná, žena reaguje maximálně otázkou: „Proč asi?“, a tím veškeré indicie k odhalení problému končí. Muž pak nemá tušení, kde chyboval a je z toho rozrušený. A přitom ani ženy mnohdy netuší, proč jsou naštvané.

A TADY máte jasných 11 důkazů toho, že ženy jsou iracionální.

Podobné články

Doporučujeme

Další články