fb pixel 7 tipů pro muže, jak u jejich vyvolené nespadnout do friendzone – G.cz
Vyhledávání

7 tipů pro muže, jak u jejich vyvolené nespadnout do friendzone

Být ženin nejlepší přítel (tzv. být ve friendzone), to je na pendrek. Je to trochu podobné jako ve vztahu. Trávíte s ní čas, sledujete s ní romantické komedie, posloucháte její nekonečné vyprávění o ničem a můžete se přetrhnout, abyste jí k narozeninám dali ten nejlepší dárek. Na rozdíl od vztahu ale zde zůstane jenom u té snahy a nasazení. Žádný koitus se nekoná. Ani na kozy jí nemůžete zatroubit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.3.2018, 15:59

Samozřejmě, že si můžete říkat, že se to zlomí a že nakonec skončí s vámi, ale když ji tenhle týden vohnul už šestý týpek v baru na záchodě, a to je teprve pondělí dopoledne, jednoho to řádně zabolí u srdíčka. Je to takový ten pocit zmaru a křivdy. Všichni ti cizí týpci ji můžou brousit, ale vy, co jste jí oporou, věnujete jí svůj veškerý volný čas, tak vy ji akorát tak můžete utěšovat, protože Robert, se kterým se poznala včera večer a který jí to z lásky udělal na autobusové zastávce do zadečku, už druhý den nezavolal.

Nejlepší je se do friendzone vůbec nedostat. Odtud totiž cesta zpět nevede. A jak na to?

1. Nikdy jí nedělejte vlasy

Pokud vás žena požádá, zda byste jí neupletli copánek, nepomohli s melírkem nebo ji nehřebelcovali kartáčem, tak zbystřete. Každým jedním pohybem hřebenem, každým jedním přeložením pramene vlasů přes druhý si víc a víc zavíráte vrátka od její vagíny.

2. Žádné gentlemanství

Tady pozor. Gentlemanství ženám imponuje. Teď je to ale myšleno tak, že pokud se žena opije, vy ji vyvedete z baru domů, kde ji uložíte do postele a jdete spát na gauč, předtím jí možná ještě podržíte vlasy, když vykosí kyblík na zvratky, tak máte totálního smolíka. Pamatujte, že příležitost dělá obšourníka. Když je opilá a tíhne k povolnosti, tak ji při nejbližší příležitosti zprzněte. Tím vám žádná friendzone nehrozí.

3. Nechoďte s ní nakupovat hadry

Nakupovat oblečení se ženou si může dovolit pouze muž, který je s dotyčnou v pevném vztahu. Nikdo jiný.

Pokud děláte do nějaké ženy (nebo se na to chystáte), tak s ní nakupovat nechoďte. Odtud totiž není návratu. Když už vás tam z nějakého důvodu dotáhne, tak se tvařte otráveně a vyvíjejte maximální úsilí k tomu, abyste jí byl k ničemu. Tedy nepomáhejte s výběrem, neříkejte, že ten střih halenky jí dělá tenčí pas a podobně. Jen tam stůjte, ptejte se, kdy už půjdete pryč a potvrďte jí, že všechno to oblečení je hnusný.

Za žádných okolností nepomáhejte ženě s nákupem spodního prádla, ve kterém se chce ukázat svému příteli. Ostatně cokoliv, co souvisí s jejím přítelem, naprosto ignorujte. Samozřejmě, že jednoho napadne, že když projevíte zájem a nasazení pro věc, tak na ni uděláte dojem, ale tenhle typ dojmu opravdu nechcete.

4. Neustále dávejte najevo, že jste muž

Ženě je třeba neustále dokazovat, že jste muž. Že nejste žádná její kamarádka. Proto nezaškodí, když si v její přítomnosti občas vytáhnete z kalhot penis, anebo když se budete spolu dívat na romantickou komedii a vy si sem tam řádně odříhněte. Někdo doporučuje jednou za čas ženu jen tak, jakože náhodou a nechtěně, letmo plesknout penisem přes obličej, ale to už je na vašem uvážení.

5. Projevte jí tvrdou náklonnost

Nesmíte se upejpat. Když spolu zajdete do kina, tak jí třeba sáhněte na zadek anebo se jí zakousněte do ňadra. Prostě nesmíte být jako ten blbeček, co by chtěl, ale nemá na to koule. Pokud budete dlouho otálet, zahučíte do friendzone jen to zasviští.

6. Žádná empatie

Pokud za vámi žena přijde s brekem, že se s ní rozešel přítel, tak nesmíte jen se smutným výrazem sedět a tupě přikyvovat, přičemž občas prohodit něco jako: „To bude dobrý. Ten si tě nezasloužil,“ a nakonec ji velmi letmo obejmout.

Musíte chopit příležitost za pačesy. Žena je teď citově zranitelná a emočně nestálá. Ideální šance na nějakou akci. Nechte ji vybrečet a pak ji povzbuďte nějakým tím návrhem na sex. Možná se během jejího vzlykání rovnou vysvlečte a navlíkněte kondom, aby pochopila vaše decentní signály.

Je dost možné, že vám vlepí facku a odejde, ale zase nebudete v její friendzone. Pravděpodobně už ji neuvidíte, a to je pořád lepší varianta.

7. Nebuďte oškliví

Pokud jste oškliví a nevzhlední, letíte do friendzone rovnou. To se nedá nic dělat. Nemáte být hnusní. Ostatně s tou vaší vizáží můžete být ještě za nějakou friendzone rádi.

A tady se můžete podívat na 9 rozdílů v přátelství žen a přátelství mužů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články