7 šílených zkrášlovacích rituálů celebrit

Pro krásu se musí trpět. Ale čeho je moc, toho je příliš.

Že za krásou celebrit stojí hlavně plastičtí chirurgové? Je to ještě horší. Procedury, které ‚slavné osobnosti‘ podstupují, jsou mnohdy velice extrémní.

1. Šňupací metoda Jennifer Lopez

J.Lo má postavu, o jaké sní mnoho žen, jenomže způsob, jakým si ji udržuje, je – jemně řečeno – totálně šílený. Když ji chytne mlsná, šňupne si grapefruitový olej, a rázem ji přejde všechen apetit. Než tohle, raději se budeme mořit ve fitcentru.

2. Pivní maska Catherine Zeta-Jones

Proplachovat vlasy pivem, pivní zábaly či pivní koupele, to není nic zvláštního. Ale pivní maska na vagínu? To už je trochu moc ne? Podle jejích slov ale ani ten nejdražší krém na světě nemá tak „zvláčňující účinky“ jako právě podomácku vyrobená pivní maska.

3. Demi Moore a pijavice

Na odstranění škodlivin z těla podstupuje Demi detoxikační a čistící kúru pomocí pijavic, které má zakousnuté všude po těle. Brrr!

4. Krém na hemeroidy pro Sandru Bullock

Nene, tahle kráska netrpí hemeroidy, krém používá na kruhy pod očima a obličej. Sice nás to trochu zaráží, ale musíme uznat, že vypadá na svůj věk fakt dobře.

5. Lepící páska na odlíčení podle Lady Gaga

Nač drahé odličovací vody, mléka, tonika atd., když postačí obyčejná lepicí páska. Lady Gaga to má odzkoušené, prý se pleť i lépe prokrví a je pak zářivější.

6. Slavičí trus Vicky Bechham

Bývalá „Spajska“ musí vždycky přijít s něčím extra a pro krásu udělá cokoliv. V práci třeba místo na židli celý den chodí v podpatcích na běžícím páse a na obličej si ve stylu japonských gejš rozmazává slavičí trus.

7. Hadí královna Debra Messing

Herečka Debra Messing se toho nebojí a aby předešla vráskám, maže si okolo očí krém s vysokým obsahem hadího jedu. Je to prý mnohem účinnější než botox.

A tady se dozvíte Všechno, co jste chtěly/i vědět o brazilské depilaci, ale bály/i jste se zeptat.


Komentáře