fb pixel 7 sexy holek, které rády kouří – G.cz
Vyhledávání

7 sexy holek, které rády kouří

Tenhle výjev by sice neměl být viděn už teď, ale občas se stejně zadaří.
Zdroj: picsfab.com

Zákaz kouření v restauracích, barech a hospodách je na spadnutí. Vláda ho dnes jednomyslně schválila. Pokud projde poslaneckou sněmovnou a nebude vetován prezidentem, měl by začít platit od ledna příštího roku.

Elsa K.
Elsa K. 3.6.2015, 13:09

Pokud zákon vstoupí v platnost - na což bych skoro vsadila panenství, kdybych ještě nějaké rezervní měla - u piva, vína nebo panáka už si nezapálíme. A nezapálí si u něj ani hezká holka. Ale aby to bylo spravedlivé, tak ani ošklivá.

A pokud to takhle půjde dál, brzy doženeme Čínu. Sice ne v lidnatosti, ale aspoň v kuřácké represi. Tam totiž začal 1. června platit zákaz kouření na veřejnosti a ve všech veřejných vnitřních prostorech včetně kanceláří, nákupních středisek nebo třeba letišť. Na 600 městských autobusových zastávkách si mohou kuřáci stoupnout na hanbu - do speciálních kuřáckých prostor.

V Číně je kouření na vzestupu. Cigarety jsou tu totiž levné, vyjdou zhruba na 25 korun za krabičku, na druhou stranu, ročně tu zemře více než 1,3 milionu lidí na rakovinu plic.

Kouření není zdravé. To ví i malé dítě. Ale prvek svobody volby mu upřít nelze. Místo toho, aby lidé hledali řešení, jak vyjít vstříc kuřákům i nekuřákům, sáhne se po nejsnazším řešení - zákazu. Vždycky, když se podobným způsobem pohne s koly, častokrát se pak člověk diví, kam až se dotočila...

1. Jak budou muži projevovat své gentlemanství?

2. Padesát odstínů kouře

3. Cigareta může sloužit jako štít i podaná ruka

4. To je slast!

5. Pasivní a aktivní kuřačka

6. To je kouř!

7. Náhoda neexistuje

Anketa

Je sexy, když někdo kouří?

Anketa se načítá...

A TADY máte 14 všedních předmětů s puncem smrti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články