7 sexuálních fantazií, které ve skutečnosti nejsou sexy – G.cz
Vyhledávání

7 sexuálních fantazií, které ve skutečnosti nejsou sexy

Filmaři, novináři i scénáristé porna se nás pokoušejí přesvědčit o tom, jak si muži představují svůj sex snů. Přišel čas učinit těmto nesmyslům přítrž! Řeknete sami, jak by tyto údajné mužské sexuální fantazie obstály ve skutečném životě?

Jarda Sauer
Jarda Sauer 10.10.2015, 14:00

1. Sex s učitelkou

ucitelka app.com

Svůdná zkušená žena, co zaučuje nesmělého mladíka? Ale no tak. Schválně se zamyslete, jak vypadaly učitelky, které jste v životě potkali. Většinu z nich tvořily pološílené osoby, které měly pár let do důchodu, na hlavě trvalou a prsty žluté od tabáku. A když už to náhodou byly relativně mladé holky, vždycky šlo o studentky z peďáku na praxi, které se i při pouhém výkladu o rozmnožovací soustavě nervózně zakoktávaly. To už toho člověk víc pochytil na školních lyžařských kurzech.

2. Sex ve zkušební kabince

kabinka sex.com

Vy dva spolu ve zkušební kabince. Od zbytku obchodu vás dělí jen tenký závěs. Ostatní nakupující nic netuší. Prodavačky jsou na rozpacích a nevědí, jak se zachovat. Je tedy potřeba postupovat rychle a tiše! Až na to, že ve skutečnosti je kabinek málo a lidí moc, protože zrovna vrcholí období slev. Takže každých devět vteřin se na vás dobývá ruský turista. A za devět vteřin se toho moc stihnout nedá, ani když jste pubertě.

3. Sex na WC v letadle

letadlo fastlanemag.com

Chtěli byste se stát členem legendárního Mile High Clubu, určeného těm, kdo si užili sex v letícím letadle? Máte skvělou šanci, zejména pokud jste liliput nebo trupík. Dva dospělí lidé se totiž na toaletu v běžném letadle prostě nevejdou, natož aby tam zvládali provádět jakékoliv rytmické pohyby. Jestli jste letadlem neletěli, tak se někdy podívejte, jak vypadají třeba záchody v autobusech Student Agency, velikost je obdobná... Samozřejmě, ještě pořád si to můžete odbýt mimo WC, ale pokud nejste kapitán nebo aspoň druhý pilot a nemáte na palubě povolnou letušku, tak šance na úspěch není velká.

4. Sex s dvojčaty

dvojčata wallpaperhere.com

Vaše partnerka má sestru-jednovaječné dvojče a vy tajně sníte o tom, jaké by to bylo, kdybyste si je mohl dát obě najednou. Zde je nejpravděpodobnější scénář: během prvních dvou minut se zcela ztratíte v realitě, oslovíte svou dívku jménem její sestry, pak se to pokusíte vysvětlit, pak se oblečete a vyrazíte si někam dát panáka. Sám. A venku bude pršet.

5. Sex hned po probuzení

rano undergroundhealth.com

Pokud jste někdy hledali fotku na toto téma ve fotobance nebo pokud vás přítelkyně donutila dívat se na romantický film, tak jste to viděli na vlastní oči: zamilovaný pár se na sebe hned po probuzení hezky usměje a začne se něžně milovat. Líčení i účesy mají i po ránu perfektní... A tak to jednou zkusíte taky. Od té doby si dobře pamatujete, že i když máte oba ráno čas a náladu, tak se vyplatí aspoň si vyčistit zuby, odstranit ty největší ospalky z očí a utřít zaschlou spací slinu.

6. Sex s masérkou

maserka huckmagazine.com

Máme-li věřit filmům (zejména těm specializovaným na dospělé publikum), tak většina masérek má parametry Miss World a trpí chorobnou nymfomanií. Takže se natěšeně objednáte na masáž a zjistíte, že ve skutečném světě mají masérky spíš postavu řeznických učnic. A že kdyby na vás měly chuť, patrně to skončí tím, že vám něco důležitého utrhnou. Výjimku můžou tvořit masérky v thajských salónech; ty bývají štíhlé a subtilní, ale zase jim je většinou padesát.

7. Glory hole

Glory zh.wikipedia.org

Snad zde není nikdo, kdo by nevěděl, oč běží, ale pro jistotu: glory hole je díra ve zdi. Přesně tak široká a přesně v té správné výšce, aby do ní stojící muž mohl strčit svůj penis - a nechal se překvapit, kdo je na druhé straně zdi a co hezkého provede. Alespoň tak praví teorie. V praxi většina heterosexuálních mužů nic takového nikdy neudělá, protože se bojí. Bojí se, že za zdí nesedí krásná blondýna se schopnostmi průmyslového vysavače, ale stará nemocná šlapka. Nebo muž. Nebo muž s břitvou.

Jestli jste ještě nezačali myslet na sex, tak to napravíte těmito kouzelnými slovy!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články