7 seriálů, které můžou holky sledovat, když je venku hnusně – G.cz
Vyhledávání

7 seriálů, které můžou holky sledovat, když je venku hnusně

Venku je červen nic moc. Kluci koukaj na MS ve fotbale. Co my?! Naštěstí existujou seriály, u kterých můžete s klidem zkejsnout přes celý víkend. A on se k vám ještě rád přidá.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 26.6.2014, 10:00

1. Orange Is the New Black

Orange-Is-The-New-Black-Cast Seriál na motivy autobiografické knihy popisující, jaké je to v ženském nápravném zařízení. Lesbické aférky, dramata, transgender kadeřnice, bitka o hygienické potřeby, návštěvy přítele, sexy expřítelkyně ... je tam všechno. Teď běží druhá série a tenhle seriál je momentálně v Americe absolutně nejpopulárnější.  

2. Shameless

Season-3-Promotional-Poster-shameless-us-32713318-800-960 Skvělá sonda do života amerického předměstí, kde nikdo nemá peníze, každý druhý je alkoholik a klidně se může stát, že dvacetiletá holka má na krku svých pět sourozenců, protože otec denně vypije pět lahví vodky. Je to vtipné, dramatické a je tam spousta autentických sexuálních scén. Jo a je to návykové.  

3. Chirurgové

greys1 Chirurgové už se natáčejí pěkně dlouho, teď momentálně je potvrzená 11. řada. Seriálů z prostředí nemocnice nikdy není dost a tenhle má oproti jiným fakt dokonale vykreslené charaktery hlavních postav a jejich osudy jsou někdy opravdu cynicky drsné. Popláčete si u toho a budete to považovat za svou srdeční záležitost.  

4. Parenthood

parenthood_nbc_show U nás v podstatě neznámý seriál, ve kterém jednu z hlavních rolí hraje oblíbená Lorelai z Gilmorek - Lauren Graham. Je to seriál o velké rodině Bravermanových, vztazích mezi dětmi a rodiči ve všech věkových kategoriích a má to skvělou znělku od Boba Dylana. Není to laciné ani to není mýdlová opera, je to takové opravdové.  

5. Gossip Girl

Gossip-Girl-season-4-poster-600x345 Teen limonáda o neskutečně bohatých prominentech z New Yorku. Je jim všem asi 16 a ve svěřeneckém fondu mají statisíce dolarů a jejich rodičům patří hotely a obří koncerny. Oni sami proto řeší akorát vztahy a objednávky limuzín. Prvních pár řad je silně návykových, protože nakukovat do světa horních deseti tisíc je prostě parádní guilty pleasure.  

6. Sex and the City

Satc-sex-and-the-city-1282776-1280-1024 Taková Gossip Girl po dvaceti letech. Jestli jste ještě nikdy neviděly (teď hovořím k dívkám) Sex ve městě, je načase začít. Najdete tam všechno, co jste o vztazích ještě nevěděly, nebo naopak už empiricky ověřily. Kluci na to koukat nesmí, tvrdí, že všechny hlavní hrdinky jsou škaredé.  

7. Two Broke Girls

TwoBrokeGirls Sitcom o dvou dost rozdílných holkách, které pracují v bistru. Jedna z nich je chudá, druhá bývala bohatá. Teď jsou na tom stejně. Nejvíc vás potěší, že hlavní hrdinka Kat Dennings je ženská s křivkami a fakt nevypadá jako kostra.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články