7 rad, jak si alespoň na chvíli přivodit pocit neskonalého štěstí – G.cz
Vyhledávání

7 rad, jak si alespoň na chvíli přivodit pocit neskonalého štěstí

Stojí váš život za hovno? Plácáte se ze dne na den, aniž byste občas pocítili ten prchavý pocit štěstí? Máte pocit, že vás v životě nic pěkného nečeká?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.5.2018, 13:07

Speciálně pro vás máme několik rad, jak zařídit, abyste měli alespoň na chvilku radost. Váš život bude tedy i tak pořád na hovno, ale aspoň sem tam si užijete krapánek toho štěstí.

1. Sex

Sex je příjemný. Sex je štěstí. Je to fajn. Zkuste to. Sex doporučuje devět z deseti lidí. Ta desátá je frigidní feministka.

2. Defekace

Je to takové příjemné, když ráno vyložíte dvoudenní nálož. Úplně nejslastnější pocit je to po zácpě. Když se otevřou stavidla a celým vaším tělem prostoupí neskonalé štěstí a místností nevábný odér.

3. Pomsta

Jako takhle. Mravokárci a arbitři morálky tvrdí, že pomsta nic nevyřeší. Že jste přeci lepšími lidmi než ti, kteří na vás spáchali příkoří. Na tyhle přizdisráče se vykašlete. Pomsta je parádní. A nemusí to být ani nic brutálního. Stačí třeba sousedovi, který si koupil novou 3D televizi propíchnout gumy u auta. Je v tom ten parádní pocit zadostiučinění.

4. Chlast

Kousek svého instantního štěstí najdete na dně skleničky. Když se pořádně ožerete, starosti všedního dne, stejně tak chmury a deprese odezní. Druhý den sice opět přijdou, plus kocovina a poblitý triko, ale ty krátké chvilky štěstí, když jste mleli nesmysly, motali se a měli pocit, že všemu najednou děsně rozumíte, ty vám nikdo nevezme.

5. Rvačka

Dobrý pocit je, když rozbijete někomu hubu. Nejlepší je vybrat si někoho, kdo vás irituje a kdo je na tom lépe než vy. Rovněž je důležité, aby byl dotyčný menší a slabší než vy.

Poměrně špatný pocit totiž je, když někdo rozbije hubu vám. Tomu se pokuste vyvarovat.

6. Charita

Charita je koncentrované dobro. Můžete si kousek toho dobra urvat pro sebe, když nějakou charitu podpoříte. Vyserte se na víčka a podobný kraviny. Prostě si najděte třeba nějakého sirotka, nebo psí útulek nebo něco, na čem frčíte a osobně tam předejte svůj příspěvek. Tak napřímo uvidíte ty šťastné reakce a vy se budete cítit dobře.

7. Vymáčknutí beďara

Je to takový ne úplně společensky košer a zní to dost nevábně, ale když máte už týden na ksichtě ten malý vřed a nakonec se vám ho před zrcadlem za hlasitého lupnutí a mohutným výstřikem na zrcadlo podaří vymáčknout, je to přeci něco báječného.

A TADY máte osm znamení, že své životní štěstí jenom předstíráte, ale ve skutečnosti jste na dně

Podobné články

Doporučujeme

Další články