7 pádných důvodů, proč by ženy měly rodit děti – G.cz
Vyhledávání

7 pádných důvodů, proč by ženy měly rodit děti

Zvažujete, jestli své ego, tělo a pohodlí obětovat pro budoucí generaci? Máme pro vás jednoznačnou odpověď.

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 14.1.2017, 13:58

Každá žena by se měla během svého plodného období pokusit přivést na svět alespoň jednoho potomka.

Přináší to s sebou totiž celou řadu výhod!

1. Konečně ji někdo docení

I když je hloupá, ošklivá, zlá a netalentovaná, v momentě, kdy zabřezne, na ni veřejnost i její blízké okolí rázem změní názor. Zasloužilá matka je totiž víc než zasloužilá umělkyně.

2. Získá na důležitosti

Mateřské povinnosti přemění nezajímavou a postradatelnou osobu v naprosto jedinečného člověka, který se vyzná v kojení, přebalování a všech souvisejících genderových stereotypech typu 'kde zazvonit, aby řidič tramvaje otevřel prostřední dveře', případně 'jak se zatvářit, aby někdo okamžitě vystřelil a pomohl jí ven s kočárem'.

3. Zvýší se její společenský status

Mateřství je nad všechny vysokoškolské tituly a certifikáty světa. Jakmile jste jednou matkou, nikdo se vás neptá na to, co děláte a co jste studovala. Každému je totiž jasné, že minimálně tři roky budete matka 'na plnej' a tudíž co je komu po tom, jestli jste lepší v účetnictví nebo starší české literatuře.

4. Vytvoří si nový okruh přátel

Na pískovišti, na úřadě, v čekárně u obvoďáka nebo v Kauflandu v 10 dopoledne narazí ženy na podobně smýšlející lidi, kteří se tak jako ony orientují ve slevách a dětském příkrmu.

5. Najde smysl života

Když nevíte coby, roztáhněte nohy! Pokud jste toho za celý svůj dosavadní život stihla víc pokazit než vybudovat, pořiďte si dítě. Všechny své nenaplněné sny a tužby můžete projektovat do něj.

6. Vždycky bude mít viníka

Po dětech se jí začaly víc kazit zuby, po dětech ztloustla, po dětech jí začaly padat vlasy, po dětech začala být nepříjemná, od té doby, co má děti, tak už na pořádek moc není... Dítě je zkrátka relevantním důvodem pro všechny dosavadní nedostatky.

7. Na všechno bude mít výmluvu

Nemůže přijet, protože dítě. Nemůže se namáhat, protože dítě. Nemůže se zdržet, protože dítě. Nemůže pracovat přes čas, protože dítě... Znáte snad nějakou lepší a působivější výmluvu?

A kdybyste o dítěti uvažovala, ale stále nemohla natrefit na dárce spermatu, TADY najdete návod, jak si najít slušného otce pro své děti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články