7 největších playboyů v historii Formule 1 – G.cz
Vyhledávání

7 největších playboyů v historii Formule 1

Rychlá auta a nebezpečí vždy přitahují krásné ženy. A tito lidé zase dokázali ženy přitáhnout k sobě...

1. Mike Hailwood (1940 - 1981)

HAILWOOD_TROPHIES_1280 MCNEWS.COM.AU Devítinásobný motorkářský šampion, správný pařmen a vtipálek - také talentovaný muzikant. Ženy mu nedokázaly odolat, jednou si dokonce tento charismatický Brit musel nechat změnit číslo kvůli fanynce z Francie, která mu neustále volala. Později také jezdil v F1. Zemřel při nezaviněné bouračce s náklaďákem ve Warwickshireu, v autě cestoval se svými dvěma dětmi. Jeho devítiletá dcera nehodu také nepřežila, syn David ano.  

2. Clay Regazzoni (1939 - 2006)

Gran Premio - Monza 1974Nella foto:Niki LAUDA - Clay REGAZZONICD006 cantineferrari.it Švýcar jezdící v době své největší slávy za Ferrari. S knírkem. Ženy mu padaly do náruče samy a někdy i každý den. Nejlepší historkou je, jak byl přistižen v posteli s majitelkou hotelu, ve kterém právě bydlel. A její dcerou, kterou rovněž obšťastňoval.  

3. Eddie Irvine (1965)

vimeo vimeo.com Talentovaný pilot i obchodník, který se obklopoval krásnými ženami, pořádal mejdany po celém světě a chodil například s Pamelou Anderson.  

4. Flavio Briatore (1950)

fb flaviobriatore.it Schopný businessman a bývalý týmový manažer stájí Benetton a Renault dokázal posbírat hezkou řádku skalpů. Chodil například s modelkami Naomi Campbell, Heidi Klum (kterou si později vzal zpěvák Seal), Emmou Hemming (kterou si později vzal Bruce Willis) či dědičkou šperkařského impéria Swarowski. Nakonec zvítězila čistá láska - v sedmapadesáti letech si vzal osmadvacetiletou modelku Elisabettu Gregoraci. Ta proslula například tím, že se prosouložila do italské veřejnoprávní televize RAI. Také byla tváří Wonderbra.  

5. Sir Stirling Moss (1929)

stirlingmoss stirlingmoss.com "Když jsem chodil s krásnou dívkou, byl jsem na titulní stránce novin. Když jsem vyhrál závod, pohřbili to kdesi uprostřed," prohlásil jednou tento bývalý pilot F1. Možná proto nikdy nezískal titul...  

6. Graham Hill (1929 - 1975)

hill Evers, Joost / Anefo, [onbekend]Řidičák získal až ve čtyřiadvaceti, později se ale stal dvojnásobným šampionem F1. Ženu Bette si vzal v šestadvaceti, neustále však k její značné nelibosti flirtoval s ostatními. Zemřel při letecké nehodě v letadle, které sám pilotoval.  

7. James Hunt (1947 - 1993)

youtube youtube.com Kvalifikované odhady říkají, že za svůj ne příliš dlouhý život dostal přes čtyři a půl tisíce žen. Charismatický britský blonďák, který se ani trochu nevyhýbal večírkům s alkoholem a drogami, dodnes platí za největšího svůdce v F1. A to enormní číslo nepřekvapí, když si poslechnete některé historky. Například, že během jednoho týdne před závodem v Japonsku dostal třiatřicet letušek British Airways, které bydlely ve stejném hotelu. Těsně před tímto závodem ho nachytal pozdější slavný konstruktér Patrick Head v garáži s kombinézou u kotníků, kterak klátí japonskou fanynku. Poté sedl do auta a dojel si pro titul mistra světa. Na kombinéze vozil nášivku s nápisem "Sex - snídaně šampionů."
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články