7 nejtrapnějších momentů z předávání cen Týtý – G.cz
Vyhledávání

7 nejtrapnějších momentů z předávání cen Týtý

TýTý se neslo v duchu klasických českých předávacích ceremoniálů. Člověk sedí u televize a je mu trapně.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 6.4.2014, 15:13

1. Šíp a jeho moderování

Karel Šíp je korektně laskavě humorně vtipný, což by národu odkojeném Zdeňkem Svěrákem vadit nemělo, ale až příliš často četl své předpřipravené fóry z papíru a působilo to jak moderování besídky základní školy. Ano, je to národní kulturní bohatství, dokázal toho spoustu, na takové osobnosti by se nemělo plivat, ale.. Karle, prostě to už není ono.  

2. Havlová vyhrála

Dagmar Havlová si zahrála v příšerném pokračování Renčovy Sanitky a v příšerném pokračování Dědictví. Posbírala za to ceny pro nejlepší herečku a absolutní vítězku. Kdo do ankety TýTý hlasuje, je nám fakt záhadou.  

3. Gott vyhrál

Karel Gott je opět nejoblíbenějším zpěvákem, ceny bude sbírat ještě deset let po smrti, tentokrát mu zrcátko předávala jeho žena Ivana, neboť je poslední člověk v českém šoubyznysu, co mu ještě nikdy nic nepředával.  

4. Všechnopárty vyhrála

Vítězství Šípovy Všechnoparty bylo v kontrapunktu s jeho chabým moderováním trochu legrační. Diváci prostě nemají rádi jakoukoliv kontroverzi a nesluníčkové pořady, čili Karel to se svým laskavým humorem nemohl minout.  

5. Lucka Bílá

Lucka Bílá všem vyrazila dech svým zpěvem Cohenovy Haleluja, protože nikdo nečekal, že po jejím coveru Smells like teen spirit od Nirvany může být ještě hůř. Celý večer se bavila s Jiřinkou Bohdalovou, protože Jiřinka Jirásková už umřela a.. no nic.  

6. Výpadek textu

Během úvodní sekvence hitů Karla Gotta s doprovodným orchestrem připomínající zlatá sedmdesátá léta a normalizační Televarieté, kdy už všichni jen čekali, odkud se vynoří skupina bulharských žonglérů s talíři, vypadl zpěvákovi kus textu písně Trezor. Nevadí, všichni ji ještě na ČT uslyšíme minimálně devětsetkrát do konce roku.  

7. Borhyová neporodila

Lucie Borhyová neporodila, což bylo zklamáním pro jejího přítele Michala Hrdličku, který celý večer všem dokola opakoval, že je okamžitě připraven Lucii odvézt do porodnice. Škoda, tak by se ten večer urodilo alespoň něco.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články