7 nejlepších hlášek Maria Balotelliho – G.cz
Vyhledávání

7 nejlepších hlášek Maria Balotelliho

Celá Itálie s napětím očekává, jak se zadaří na mistrovství světa Mariu Balotellimu. Jeden z nejtalentovanějších útočníků, kteří momentálně běhají po zeleném pažitu, totiž ještě více než svými góly proslul excesy jak na hřišti, tak mimo něj.

Přemysl Černík
Přemysl Černík 24.5.2014, 14:00

Zavzpomínáme tak na sedm největších perel, které hubatému střelci v posledních letech vypadly z úst.  

1. „Myslím si, že jsem génius, ne rebel."

balo55 101greatgoals.com Mario vždy překypoval skromností a jasným pohledem na sebe sama.  

2. „Pozvu Shakiru na finále, aby viděla na vlastní oči, co udělám jejímu frajerovi."

pique Pique a Shakira. fanpop.com Balotelli před finále Eura 2012 popíchl španělského obránce Gerarda Piqueho. Shakira na finále byla, ale viděla pouze drtivé vítězství Španělska nad Balotelliho Itálií 4:0.  

3. „Jestli se Real Madrid udrží v Lize mistrů, nechám je všechny vyspat se s mojí přítelkyní."

ballo-fanny Balotelli a belgická modelka Fanny Neguesha. ghanasoccernet.com Mario umí namotivovat tým, který v prvním semifinálovém zápase prohrál s Borussií Dortmund 1:4. Real Madrid do finále nepostoupil, ale Balotelli dostal i tak bleskově kopačky.  

4. „Protože jsem bohatej."

balo-auto inautonews.com Balo má cit na to popsat krátce a výstižně situaci. Když se jej policejní hlídka zeptala, proč se mu válí na zadním sedadle auta 5000 liber, neměl sebemenší problém to okamžitě vysvětlit.  

5. „Je to velká poklona... pro něj."

balo-ibra Zlatan Ibrahimovič a Mario Balotelli ještě společně v dresu Interu Milán. owhentheyanks.com Mario s úsměvem zareagoval na otázku, co říká na to, že je často srovnáván se Zlatnem Ibrahimovičem. Pokud by se někdo zeptal na to samé Ibrahimoviče, s největší pravděpodobností by zazněla stejná odpověď.  

6. „Když pošťák doručí dopis, oslavuje?"

balo-cel planetf1.com Na dotaz, proč nedává po vstřelení gólu na odiv žádné emoce, má Mario celkem prozaickou odpověď – je to jeho práce.  

7. „Proč vždycky já?"

balo-why intelligonews.it Balotelli přispěl dvěma góly k demolici odvěkého rivala United v manchesterském derby a odhalil tričko s nápisem „Why always me?" Byl to vzkaz k novinářům, kteří si libovali v nafukování Mariových průserů. Těsně před zápasem Balotelli ne úplně úspěšně krotil ohňostroj ve svojí koupelně a většina novin reportovala, že si vypálil dům. Hrdým majitelem dnes již legendárního trička je bývalý kytarista a vrchní skladatel Oasis Noel Gallagher. noel_gallagher_mario_balotelli Noel Gallagher a Mario Balotelli. mcfc.co.uk
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články