fb pixel 7 momentů, kdy poznáte, že se z vašeho kamaráda stává naprosto cizí člověk – G.cz
Vyhledávání

7 momentů, kdy poznáte, že se z vašeho kamaráda stává naprosto cizí člověk

Končí to odebráním přátelství na Facebooku. Držme za všechna padlá přátelství minutu ticha.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 2.11.2015, 16:50

1. Ztrácíte společné zájmy. Nechce s vámi jít na pivo, zahulit, sraz po škole nebo po práci ho stojí příliš jeho vzácného času, takže prostě ne, zkusíte to zas jindy. Až naprší a uschne.

2. Jeho vtipy už nejsou tak legrační jako kdysi. Nejdřív si myslíte, že jen nejste dobře naladění. Ale později vám dojde, že je váš "kamarád" otravný permanentně. Máte trochu vztek, ale hlavně je vám z toho smutno.

3. Je závistivec. Nepřeje vám úspěch, nepochválí a neraduje se s vámi. Brzy si dáváte pozor, aby vám neuklouzlo cokoliv pěkného, co vám ten den udělalo dobře. Takže jen držíte klapačku a raději ho necháváte se vykecávat.

4. Ztratíte v něj veškerou důvěru. Vaše intimní tajemství jednoho dne vyžvaní širokému okruhu svých známých. Přišlo mu to prý jako dobrá anekdota.

friends friends.wikia.com 5. Stydíte se za jeho chování na veřejnosti. Jen co promluví, chcete se propadnout do země. Kdysi vám jeho odlišné názory tolik nevadili (třeba že je vegetarián, no a co?), ale co mu poslední dobou leze z úst, vás doslova fackuje blbostí a je vám z toho na omdlení.

6. Po hádce vás trestá mlčením, místo toho, abyste si problém vyříkali. Je to horší, než si dát navzájem po tlamě - to by aspoň něco vyřešilo.

7. Ozve se jen, když něco potřebuje. Jen a pouze, když něco potřebuje. Peníze, hulení, doučovat a zas peníze.

A TADY máte 8 důvodů, proč se nikdy nevzdat piva.

Podobné články

Doporučujeme

Další články