fb pixel 7 důvodů, proč vyzkoušet aerolinky Germania – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč vyzkoušet aerolinky Germania

Slyšeli jste už o aeroliniích Germania? I když vám jejich jméno může připadat lehce germánsky nabubřelé, opak je pravdou! Tyhle aerolinky se během třiceti let pokorně vypracovaly a není jediný důvod je nevyzkoušet! Proč?

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 23.9.2016, 10:08

1) Protože létají za humny

Ano, s Germanií se můžete vydat na cesty třeba z Drážďan, Mnichova, nebo Norimberka. Pro mnoho z nás je to kousek.

2) Protože létají do zajímavých destinací

Tak třeba z Drážďan si s Germanií můžete zaletět nejen na Kanárské ostrovy, do Řecka, Turecka, nebo Egypta, ale také na stále populárnější Island, a to za necelých 3 500 Kč!

3) Protože Germanii není cizí ani opravdová exotika

Nechcete ani k moři, ani na Island? A co třeba Bejrůt, nebo Teherán? S Germanií žádný problém, stačí zabookovat a vyrazit!

4) Protože jsou levné

Madeira z Drážďan za necelých šest tisíc a bez přestupu? Vy víte o pohodlnějším a levnějším způsobu, jak se podívat na Mezinárodní letiště Cristiana Ronalda? My ne!

5) Protože létají moderními letadly

Germania létá celkem 22 letadly. Sedmkrát v její flotile najdete malý Airbus A319 pro maximálně 150 osob, pětkrát delší Airbus A321 pro až 215 pasažérů a desetkrát modernizovaný Boeing 737-700 pro maximálně 148 cestujících.

6) Protože jejich letadla servisují také v Praze

Čeští technici na Letišti Václava Havla mají ve světě tak dobré renomé, že k nim létá na revize a opravy celá řada světových aerolinek. Mezi nimi se čas od času objeví i bílozelený stroj Germanie.

7) Protože se procvičíte v cizích jazycích

Žádné lingvistické krnění s ostatními „koupáky” jako třeba v letadlech Travel Service! Když něco chcete, řekněte si německy, nebo anglicky, protože kolik řečí umíte, tolikrát jste člověkem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články