7 důvodů, proč raději nechodit s holkou z vesnice – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč raději nechodit s holkou z vesnice

I na vesnicích můžete narazit na hezké holky. Nicméně není všechno zlato, co se třpytí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.5.2016, 08:37

Pokud jste z města, tak si na holky z vesnice dávejte pozor.

1. Nevyspíte se

Jestli jste zvyklí si například o víkendu přispat, tak pokud žijete s holkou z vesnice, máte smůlu. Ta je naučená, že ráno ve čtyři musí vstát a dát slepicím, vyvést krávy na pastvu a nanosit seno. I když si ji nastěhujete k sobě do paneláku, nic s tím nenaděláte. Zvyk je železná košile. I v paneláku holka z vesnice vstane ráno se svítáním a jde alespoň podojit kočku.

2. Módní faux pas

S holkou z vesnice nemůžete jít mezi lidi, protože jinak je ostuda jak hrom. Jak jistě každý ví, tak holky z vesnice nosí na hlavě kostkované šátky, kolem pasu zástěry a jedinou obuv u nich tvoří holínky od hnoje. S tímhle nemůžete jít do divadla ani náhodou.

Akorát v neděli do kostela na sebe hodí halenku. Takže buď ji musíte každý den tahat do kostela, aby se aspoň trochu reprezentativně oblékla, nebo ji držet zavřenou doma.

3. Promiskuita

Na vesnici to dělá každý s každým. Celý den makají na poli a po večerech se chtějí bavit. No a jelikož na vesnici chcíp pes, tak večer chodí na diskotéku, kde DJ Vidlák vyhrává dvacet let staré pecky a kde se buď přímo na place nebo venku v příkopu zuřivě souloží.

4. Nebudete ji stačit

Na vesnici se maká. Maká se řádně. Zhýčkaný městský muž se sedavým zaměstnáním, který si jde dvakrát týdně zaběhat oblepen různými krokoměry, měřiči tepu a podobně a myslí si, jak je akční, prostě holce z vesnice stačit nebude. Utahá ho. A to nejen v sexu.

5. Divné pachy

Lidé (i ženy) z vesnice tak nějak zvláštně zapáchají. Vůbec to není ta opojná vůně parfému Calvin Klein nebo Christian Dior, na jaké jsme zvyklí u městských typů žen. Vesnické typy voní tak nějak nepřirozeně a neznámě. Jako třeba čerstvě posekaná tráva. Na to není zpovykaný městský muž zvyklý.

6. Je z jiného světa

Pokud si holku z vesnice přivezete do města, bude se všemu divit a se vším se fotit. Bude jako malé dítě. A co teprve, až zapnete televizi. To bude celé hodiny sedět a sledovat ty pohybující se obrázky a nestále se vás ptát, jestli jsou v té televizi malí človíčkové, nebo jak to jako funguje. To opravdu jednoho otráví.

7. Nezapadnete

Jestliže za svou vesničankou budete jezdit k ní domů, tak se připravte na to, že vás vesničané nebudou mít rádi. Každá vesnice je malá uzavřená komunita, která nerada vidí cizáky. Jestliže jste Pražák, tak vás na místě upálí nebo probodnou vidlemi.

V případě, že jdete za svou milou na vesnici, tvařte se co nejvíce vesnicky. Na hlavu si narazte rádiovku, nazujte montérky, do náruče slepici, do huby stéblo slámy a doufejte, že vás nikdo neprokoukne.

A TADY se dozvíte deset důvodů, proč je super být vesnickou náplavou ve velkém městě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články