7 důvodů, proč osvobodit „učitelku zajíčků“ Jennifer Fichter – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč osvobodit „učitelku zajíčků“ Jennifer Fichter

Americká media ji dokonce přezdívají „predátorem“.
Zdroj: www.cbsnews.com

Třicetiletá učitelka z Floridy Jennifer Fichter vyfasovala 22 let vězení za sex se třemi sedmnáctiletými hochy. Její případ je důkazem obřího amerického pokrytectví.

Jordanka Jirásková
Jordanka Jirásková 8.7.2015, 18:41

Zde je několik důvodů, proč by měla být propuštěna.

1. Za dobrotu na žebrotu

Pohledná učitelka třem mladým hochům splnila sen.

Pokud by učitelka vypadala třeba nějak takhle:

... pak se dá o zneužívání skutečně mluvit. Mnozí odpůrci namítají, že pokud by se nejednalo o krásnou mladou ženu, nikdo by se jí nezastal. Ano, ale v tom to celé spočívá – je totiž velmi malá pravděpodobnost, že by si chlapci domlouvali schůzky s dámami na těchto obrázcích a následně byli schopni s těmito ženami dobrovolně nebo třeba pod nátlakem souložit.

2. Těžko uvěřit, že mladí pánové „nechtěli“

Znamená to tedy, že bez vlastní vůle ‚zneužitých‘ mladíků by z čistě logických a fyziologických důvodů k pohlavnímu styku dojít ani nemohlo. S jedním z chlapců dokonce učitelka otěhotněla.

3.Trest jako pro vraha

Breivik, vrah 77 lidí, dostal menší trest a teď si užívá ve vězení, kterému Norové pro jeho luxusní vybavení říkají hotel.

4. Používání dvojího metru

Z šestnáctiletých matek dělají ve Spojených státech celebrity, holky, které otěhotní na střední, nebo ještě dříve, jsou naopak vyzdvihovány. Jdou v mediích na dračku, točí se o nich reality show, dělají se rozhovory, fotí se do časopisů. A neříká se snad tomuhle dvojí metr?

5. Nebetyčné pokrytectví

Socha svobody nemá co v USA dělat. Pakliže Američané nejsou pokrytci a souhlasí s rozsudkem vyneseným nad Jennifer Fichter, měli by zorganizovat brigádu na rozebrání Sochy svobody a vrátit ji do Francie.

6. Kocourkov

Řídit auto mohou, souložit ne? Zákony jsou v US zcela postaveny na hlavu, je-li ve stejné zemi povoleno řídit dopravní prostředek od šestnácti let, pak je nutno očekávat od této věkové hranice i trestní odpovědnost za veškerou ostatní činnost.

7. Je to vlastně hrdinka

Pokud Jennifer Fichter zůstane ve vězení nebo bude propuštěna, měla by tak jako tak získat Cenu Václava Havla, stejně jako Pussy Riot. Upozornila totiž celý svět na americké způsoby zacházení se ženami.

ZDE je možné podepsat americkou petici za osvobození Jennifer Fichter. Českou najdete TADY.

A TADY máte 11 + 1 bizarních žalob.

Podobné články

Doporučujeme

Další články