10 důvodů, proč jsou vášnivé kuřačky ty nejlepší ženy pro život – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč jsou vášnivé kuřačky ty nejlepší ženy pro život

Dámy, které neumějí odolat tabáku, jsou v mnoha ohledech naprosto neodolatelné.

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 22.8.2015, 10:00

Začátkem příštího roku by mělo nastat kuřácké inferno. Úplný zákaz kouření v restauracích, na koncertech i plesech promění tradiční společenské události k nepoznání. Kde si nyní mladíci budou hledat svou ženu pro život? U venkovního popelníčku...

Tohle je 10 důvodů, proč by se muži rozhodně neměli vzdávat, pečlivě oddělovat zrno od plev a mezi všemi těmi zastánkyněmi zdravého životního stylu, potenciálními biomatkami a vitariánkami najít svou kuřačku pro život!

1. Umějí se prosadit

V době, kdy je kouření zatracováno a kritizováno, vědí, co chtějí. Je jim úplně jedno, co si jejich okolí pomyslí, hlavně že do sebe vpraví svou dávku nikotinu!

2. Jsou odvážné

Ačkoliv je jim neustále a ze všech stran podsouván fakt, že zemřou předčasně, onemocní rakovinou nebo alespoň dříve zestárnou, neztrácejí kuráž.

3. Jsou obětavé

Jakmile zjistí, že jim v neděli dopoledne došly cigarety, jsou schopné a ochotné heroických kousků. Půjdou pro ně klidně přes půl města nebo čtyři vesnice.

4. Jsou věrné

I když by tisíckrát chtěly odejít ze svého cigaretového vztahu, jejich láska a vášeň je silnější než ony.

5. Jsou krásné

Kuřačky jsou buď věčně mladé, nebo mrtvé. Takže se nemusíte bát toho, že by vám dělaly ostudu.

6. Nejsou háklivé

Kuřačky mají obvykle lehce otupené smyslové buňky. Odpustí vám přesolenou polévku i smradlavé nohy.

7. Jsou společenské

Pokud kuřačku necháte chvíli bez dozoru, nemusíte se bát toho, že by seděla jako pecka v koutě. Velice snadno se zabaví tím, že bude hledat oheň nebo popelník.

8. Nejsou líné

Správná kuřačka pro cigaretku nejen přes plot skočí, ale je ochotná zvednout se kvůli ní z postele, od rozkoukaného seriálu nebo od večeře...

9. Jsou zábavné

A když už nebaví své okolí, baví alespoň sama sebe. Jejich ruce mají vždycky co na práci. Za nejzábavnější ženy lze považovat především kuřačky balených cigaret.

10. Jsou sexy

Znáte rajcovnější pohled na ženu než s vaší cigaretou v ruce/puse?!

Pokud vám také vadí zákaz kouření podpořte facebookovou stránku Zákaz zákazů, která humornou formou poukazuje na absurdní zákazy a nesmyslná pravidla v ČR i ve světě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články