7 důvodů, proč společná dovolená prověří váš potenciálně vážný vztah lépe než společné bydlení – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč společná dovolená prověří váš potenciálně vážný vztah lépe než společné bydlení

Protože platí: „Těžce na cvičišti, lehce na bojišti!“

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 4.8.2015, 14:00

Randíte spolu už nějaký ten pátek, navštívili jste všechna kina a divadla ve městě, seznámili jste své přátele i rodiče, bezpočtukrát jste se společně opili i pomilovali... Je na čase udělat další krok ve vašem společném vztahu. Jenže kam?

Dřív než opustíte svou pronajatou garsonku a absolvujete první teambuildingový nájezd do Ikea, sbalte si svých pár švestek na záda a vyrazte se společně nadýchat čerstvého vzduchu. Alespoň na měsíc!

Tohle je 7 důvodů, proč toho zaručeně nebudete litovat!

1) Na velikosti báglu záleží

Způsob, jakým se váš drahý dokáže sbalit na cesty, prozradí víc, než tušíte. Jestliže útroby jeho zavazadla vyplňují hlavně cigarety a alkohol, zato na lékárničku nebo pláštěnku ani nepomyslel, budete na něm muset asi ještě trochu zapracovat.

2) Král improvizace

Zatímco každé vaše předchozí rande mohl do detailu naplánovat, na cestě za dobrodružstvím bude muset prokázat především své improvizační schopnosti. Co když si zvrtnete nohu a nebudete moct nést svůj batoh, nebo co když vás někdo okrade a nebudete mít ani vindru? Přesně tohle jsou momenty, které vás nezabijou, nýbrž posílí.

3) Princezny jsou na draka

Dříve nebo později nastane den, kdy se dozví, že i vaše rozkošné bříško umí vyluzovat nelidské zvuky a že vaše propocené triko nevoní po aviváži... Nač otálet?

4) Zážitky nad zlato

Společné trapasy, úskalí, dobrodružství i zvládnutá nepohoda se zapíšou neviditelným inkoustem do vaší vztahové historie a vydrží tam na věky věků. Nějaké ocicmávání na lavičce se prostě vůbec nedá srovnat se spaním pod širákem.

5) Sladké tajemství

Co vytváří nejsilnějš pouto mezi vámi a vaší nejlepší kamarádkou? No přece sdílené tajemství! Když roli strážce tajemného ‚grálu‘ přenecháte i svému milému, váš vztah dostane úplně jiný rozměr.

6) Doma je doma

Domov nevytváří místo, ale lidé. A pokud se budete společně cítit dobře pod stanem, na pláži, v zablešeném hostelu i v nočním vlaku, je úplně jedno, kde zakotvíte až se vrátíte zpátky do reality.

7) Nové začátky

Cestování má tu výhodu, že můžete každý den začít úplně odznovu. Přenesete-li tuhle paralelu i do reálného života, ušetříte si tím spoustu zklamání a dozvuků hádek. Jak se váš partner zachová v nové společnosti? Poznává rád nové lidi nebo vás chce mít pořád jen pro sebe? Jste na něj pyšná při stavění stanu nebo se za něj stydíte? Svůj vztah můžete na cestách velice snadno vyhodnotit.

Anketa

Absolvovali jste spolu již někdy delší ‚sebepoznávací‘ výlet?

Anketa se načítá...

Na sebepoznávací výpravu ale můžete vyrazit i sami – a zmapovat ji pomocí tisíců selfíček.

Podobné články

Doporučujeme

Další články