7 důkazů, že celý náš život nás řídí ženy – G.cz
Vyhledávání

7 důkazů, že celý náš život nás řídí ženy

Traduje se, že muži jsou pánem tvorstva. To je zastírací manévr pro největší konspiraci, jaká kdy v lidské společnosti vznikla. Možná, že jsou muži pánem tvorstva, ale ženy jsou pány mužů. Všechny muže po celý jejich život řídí ženy.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.10.2016, 12:25

Nemusíme proto využít ani onen všeřešící „selský rozum“. Stačí vycházet z faktů.

1. Věk 0-3: máma

Hned na startu našeho života tu máme úplně nejzásadnější ženu. Je jí naše matka. Ona určuje, kdy půjdeme spinkat (nebo se o to alespoň snaží), určí, jestli nás nechá očkovat, obleče nás do infantilního bodýčka s žirafama, ve kterým vypadáme jako malé buzničky, krmí nás, no prostě řídí celý náš život.

2. Věk 3-6: paní učitelka v mateřské školce

Máma nás ve třech letech předá další ženě. Učitelce v mateřské školce. Ta opět neúnavně řídí celý náš život. Rozhoduje, kdy si můžeme malovat pastelkami na papír, kdy budeme z kaštanů stavět figurky, kdy půjdeme na pískoviště a hlavně rozhoduje, že po obědě půjdeme spinkat. My nechceme jít po obědě spinkat, protože máme většinou rozdělanou nějakou důležitou věc typu věž z kostek a podobně. Ona je ale neoblomná. Rozhodne, že jdeme spát a tím pádem máme smůlu. Je to diktátor.

Působnost paní učitelky v mateřské školce ještě k tomu navíc dělá support máma, která nás ze školky odpoledne vyzvedne a znovu řídí náš život.

3. Věk 6-15: paní učitelka na základní škole

Jako takhle. Je tam nepatrná šance, že třídní bude muž, ale ta šance je mizivá, takže s ní nepočítáme. Opět paní učitelka na základní škole rozhoduje, kdy budeme mít domácí úkoly a kolik se toho budeme muset učit na test (v podstatě řídí náš volný čas).

No a po škole nás doma čeká kdo? No přeci máma. Ta opět rozhodne, že si nejdřív musíme udělat domácí úkoly a až potom můžeme jít dělat něco smysluplnýho.

4. Věk 15-25: přítelkyně

To věkové rozmezí je třeba brát tak nějak orientačně. V tomto období přítelkyně rozhoduje, jestli budeme mít sex. Nejsme to my, kdo má tyto věci pod kontrolou. Jsme odkázáni na vůli té dívky či ženy.

Rovněž přítelkyně rozhoduje, na co půjdeme do kina, kam pojedeme na výlet a podobně. Také nám v tomto věku přítelkyně různé věci zakazuje. Nesmíme třeba ožralí skákat z mostu do vody, protože jinak udělá scénu. Nesmíme se porvat, protože jinak scéna. Nesmíme flirtovat s cizími ženami, protože jinak co? No přeci scéna.

5. Věk 25-smrt: manželka

V určité fázi přítelkyně plynule přechází do role manželky. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde jen o nějaký cár papíru, ale skutečnost je jiná. Nyní nás má manželka v pasti. Únik je velmi složitý a pravděpodobně i drahý.

Manželka rozhoduje o tom, co budeme jíst, co si oblečeme (opět se vrací do hry přihřáté oblečení s žirafami jako v dětství), s kým se máme kamarádit a za jaké kabelky utratíme naše peníze.

A to není všechno. S manželkou dostáváme v jednom akčním balíčku zdarma rovněž tchyni. Ta se v řízení našeho života přímo vyžívá. A pokud ho neřídí přímo, tak alespoň sem tam přiběhne s nějakou demotivační frází typu, že jsme budižkničemu, které si neumí sehnat ani pořádnou práci.

6. Věk 25-smrt: dcera

Toto je taková samostatná větev, protože ne každý má dceru. Dcery nám řídí život už od samotného narození, kdy v noci řvou, že se v tom nedá spát, přes pubertu, kdy se tahají s tím flákačem, co ho vyrazili z učňáku a stopro bere drogy až do momentu, kdy přitáhne domů svého snoubence Milana, který bydlí v maringotce, živí se tím, že prodává gekony u stánku před zverimexem a o víkendech krade víka od kanálů a vozí je do sběrny.

Dcera potom rozhoduje, co uděláte se svými penězi. Tu jí zaplatíte svatbu, támhle jí zaplatíte potrat a tadyhle zase zaplatíte někomu, aby odstranil ze světa toho ksindla Milana.

7. Věk 60-smrt: zdravotní sestřička

V našem životě si budou ženy podávat dveře po celou dobu jeho trvání. Souběžně ještě s manželkou nám do života v určitém věku zasáhne zdravotní sestřička. Přeci jenom neduhy stáří přímo vybízejí k častějším návštěvám nemocnic a to nemluvě o LDNce na sklonku života.

Sestřička rozhoduje o tom, že to budeme dělat do bažanta, že si nesmíme jít na záchod zakouřit, že je čas omýt nás žínkou anebo že před operací nesmíme jíst.

My muži můžeme dělat ramena, jak celý ten svět vedeme, jak jsme důležití a jak na nás nikdo nemá, ale pravda je trochu jinde. Celý svět řídí totiž ženy.

A TADY máte deset důvod, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články