fb pixel 7 děsivých trestů pro nevěrnice. V některých zemích ženy rozšlape slon nebo uškrábe kočka k smrti! – G.cz
Vyhledávání

7 děsivých trestů pro nevěrnice. V některých zemích ženy rozšlape slon nebo uškrábe kočka k smrti!

V průběhu lidských dějin bylo cizoložství odsuzováno a považovalo se za nemravný čin proti všem pravidlům. Nesčíslné množství žen i mužů na to doplatilo svým životem. Dnes se nevěra nepovažuje za trestný čin. Záleží na morálních pravidlech každého z nás, jak se s takovým činem vyrovnáme. V dnešní době už není problém se během pár hodin rozvést.

Eva Jeřábková 16.6.2017, 09:26

Přesto stále existují země, kde jsou nevěrníci a především nevěrnice velice krutě trestáni. Skutečně se nejedná o vtip, ale o krutou realitu. Přečtěte si o nejhrůznějších trestech za manželskou nevěru v různých dobách, ale pozor, praktikují se tam dodnes!

1) Osmanská říše

Pokud byla ženě prokázána nevěra, zacházeli s ní bez sebemenších servítek. Dali ji do velkého pytle spolu s kočkou a bili kovovými řetězy. Snažili se zasáhnout především kočku, která pak vystrašená útočila na ženu. Nemělo to být pro ženu ponaučení. Skončili, až když umřela.

2) Afghánistán

Vláda v zemi pověřila tresty morální policii. Ta se s ženami příliš nepáře. Za nevěru nešťastnice obdrží 100 ran holí a uvězní ji do vězení, kde je vystavena neustálému šikanování dozorců a znásilňování.

3) Írán, SAE, Saúdská Arábie, Súdán, Nigérie

Žena, která je usvědčena z nevěry, je veřejně ukamenována. Bohužel k takovému trestu může dojít, i pokud jí manžel přestane věřit a vysloví nedůvěru (třeba v případě klevet ohledně jejího poměru s milencem).

4) Korea

Nevěrnici přinutili pít ocet v takovém množství, dokud se nenafoukla jako buben. Pak ji nemohoucí bili holemi, dokud nezemřela.

5) Siam (Thajsko)

V Siamu měli vymyšleno speciální zařízení, kam ženu přivázali, a zbytek špinavé práce za ně odvedli sloni. Ženy neměly sebemenší šanci přežít.

6) Barma

V severní Barmě dostávají ženy od útlého dětství na krk speciální obruče, každým rokem jejich počet roste a krk se tak deformuje do neskutečné délky. Ovšem pokud se taková žena dopustí nevěry, obruče jim jako trest z krku sundají. Obratle nejsou schopny unést tu váhu a krk se jim bortí. Buď jsou úplně invalidní, anebo umírají.

7. Papua-Nová Guinea

U Papuánců z Nové Guineje doposud přetrvávají kruté obyčeje. Pokud přistihnou milence, tak muže donutí nejdříve sníst prst své milenky a následně ho veřejně popraví. Dívali jste se někdy na ruce tamních žen?

Můžeme si oddechnout, že žijeme v demokratické zemi, kde se podobné barbarské tresty již neprovádí, a jejich vykonávání by bylo považováno za trestný čin. To ovšem naši nevěru neomlouvá! Stále tak mějte na paměti, že každá akce vyžaduje svou reakci a lež má krátké nohy!

Podobné články

Doporučujeme

Další články