fb pixel 7 dárků pro muže, které ještě stihnete pořídit – G.cz
Vyhledávání

7 dárků pro muže, které ještě stihnete pořídit

Nakupujete na poslední chvíli a nevíte, co pořídit? V našem článku jsme pro vás sepsali 7 tipů na dárky pro muže, které potěší skoro každého.

Speciální projekt 20.12.2020, 12:40

Turistické boty pro milovníka výletů

Chvíli neposedí, vymýšlí stále nové výlety a sportovní aktivity? Jeho boty už by si zasloužily vyměnit za modernější kus? Kupte vašemu tatínkovi, příteli nebo bratrovi nové pánské outdoorové boty. Určitě vám bude vděčný, protože současné modely využívají moderní technologie a materiály. Díky tomu se výlety a outdoorové sporty posouvají na poli pohodlnosti zase o něco dál.

Co by to bylo za ráno bez teplého čaje

Každý milovník čajů ocení velké dárkové balení čajů plné různých chutí. Na výběr máte sady s jedním druhem, ale i s několika druhy čajů. Nevíte si rady s tím, jakou sadu vybrat? Nejlepší se bude držet toho, že černé a zelené čaje patří mezi ty nejoblíbenější a nejkvalitnější. Samozřejmě lze zakoupit i ovocné čaje. Při nákupu se zaměřte hlavně na značku Basilur, která má přenádherná balení. Navíc si zakládá na chuti a šetrném zpracování čajových lístků. Pokud chcete darovat sypaný čaj, dokupte sítko nebo čajovou konvici se sítkem.

Ruční vysavač do auta

Pro milovníky aut je ideální dárek ruční vysavač, díky kterému se velmi jednoduše udržuje auto bez prachu, drobečků, písku a jiného nepořádku. Ne každý má možnost si auto čistit velkým vysavačem, proto je ruční vysavač ideální volbou. Navíc se dá jednoduše vozit v kufru auta. Při výběru se zajímejte o příkon motoru a kapacitu baterie.

Fotoobraz do bytu

Fotky patří mezi nejdůležitější věci v našem životě. Jak jinak si připomínat zážitky z výletů, akcí nebo sportovních aktivity? Díky fotkám ožívají staré vzpomínky během pár vteřin. Darujte svému příteli nebo tatínkovi fotoobraz s jeho oblíbenou vzpomínkou.

Na fotoobraz se hodí fotky mazlíčků, aut, party kamarádů, přírody nebo oblíbené filmové scény.

Chalupa na samotě je ideální místo pro odpočinek

Víte, že obdarovaný miluje ticho, přírodu a nejlépe se cítí o samotě? V tom případě mu darujte pronájem chalupy v srdci přírody. V tiché chalupě se po náročném pracovním nasazení úžasně odpočívá. Některé chaty jsou navíc skvělým místem pro rybáře, protože jsou poblíž vyhlášených rybníků. Nesmíme zapomenout ani na to, že je spousta chat a chalup vhodná i pro rodiny s dětmi a psem. Před výběrem chaty se ujistěte, co je v chatě povoleno a co je k dispozici – některé chaty mají rozlehlou zahradu s bazénem.

Houby, které podporují imunitu

Víte, že některé houby silně posilují imunitní systém? Hlavně ty exotické, které u nás nerostou. Pokud chcete svému tatínkovi nebo dědečkovi zařídit odolnější organismus, kupte mu houby v kapslích. Díky zpracování v kapsli se nemusíte bát houby darovat i těm, kteří je nejí.

Aby osamělé noci rychleji utíkaly

Erotické hračky se v českých domácnostech objevují stále častěji. Je to hlavně díky kvalitě zpracování, která ohromí. Například Fleshlight Stamina Training Unit je odlitek skutečné vagíny vyrobený z materiálu, který si udržuje příjemnou teplotu. Po dostatečné lubrikaci nelze rozpoznat hračku od reálné vagíny. Masturbátor má uvnitř příjemné měkké výstupky, a navíc se dá utahovat a roztahovat, takže záleží pouze na muži, jak moc těsný zážitek chce prožívat. Skvělý erotický dárek, který si zamiluje každý muž.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články