fb pixel 6 základních pravidel pro muže, kteří jdou nakupovat se ženou – G.cz
Vyhledávání

6 základních pravidel pro muže, kteří jdou nakupovat se ženou

Je to už pomalu takové klišé, když jde muž se ženou na nákup. Zatímco ženy dychtivě a nepříčetně obíhají kdejaký obchůdek, kde si zkoušejí vše možné a nemožné, a nakonec si stejně nic nekoupí, muž pouze tiše trpí a nemůže se dočkat, až konečně vypadnou.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.12.2017, 07:20

Ono ale nemusí být vždy tak zle. Stačí dodržet jenom několik základních pravidel.

1. Pravidlo „moc ti to sluší“

Základním stavebním kamenem úspěšného nakupování je aktivní zapojení muže. Jakmile si žena vyzkouší v prvním obchodě například kalhoty, musí muž okamžitě zareagovat. Vykouzlit na tváři úsměv, zvednout palec nahoru a ženě v ten moment bez prodlení oznámit, že jí to v těch kalhotách děsně sluší. Hodí se i simulovat erekci, aby bylo ženě jasné, že ty kalhoty jsou pro ni jak dělané.

Pokud dokážete ženě vmanipulovat to, že jí ty kalhoty sluší, je možné, že si již žádné další kalhoty zkoušet nebude a přejde tak plynule na nákup kabelek nebo bot.

Jestliže zaváháte a zareagujete otráveně, žena pojme podezření a z obchodu ji už nikdy nedostanete.

2. Volnočasové aktivity

Jelikož strávíte s partnerkou v obchodním domě půlku dne, ne-li rovnou zbytek života, pamatujte hlavně na své pohodlí a na svou zábavu. Jestliže nejste bukvice, tak vás nakupování parádních halenek nebo blůzek vůbec nezajímá.

Na výpravu do obchodního centra si proto přibalte s sebou například křížovky, nějakou hezkou knížku, a jestliže má vaše partnerka před odchodem prázdný pohled a chvěje se jí brada, vezměte si s sebou i pyžamo, abyste mohli přespat na záchodě, protože ta šílená ženská tam bude určitě minimálně až do zavíračky.

3. Do nakupování se nezapojujte

Pamatujte, že tomu vůbec nerozumíte. Nepokoušejte se partnerce navrhnout, ať si vyzkouší ten hezký svetřík. Od toho tam nejste. Vy tam jste jen od toho, abyste stáli, drželi hubu, popřípadě chválili, jak jí ty džíny dělají menší zadek(tady pozor – sami od sebe to nesmíte říkat, pouze na vyzvání a i to je ošemetné) a nakonec to všechno zaplatili. S úsměvem zaplatili.

4. Stanovte konkrétní čas, dokdy můžete nakupovat

Jen amatéři chodí s partnerkou na nákupy v sobotu dopoledne s tím, že máte celý víkend volný. Jestliže nemá žena pevný řád a program, na nákupech zvlčí.

Nejlepší je jít na nákupy s tím, že například za dvě hodiny začíná divadlo nebo pohřeb. V takovém případě má nakupování předem stanovený konec.

5. Předem se pokuste určit, co si žena koupí

Nejhorší, co můžete udělat, je říci ženě, že si může k narozeninám koupit cokoliv do deseti tisíc. Respektive to není to nejhorší. Nejhorší je jí to říct, a pak jít nakupovat s ní. Pokud nedáte ženě konkrétní cíl, sama k němu nikdy nedojde. To znamená, že si bude vybírat a zkoušet věci do zblbnutí, ale nikdy si žádné nevybere.

Hezky jí řekněte, ať si koupí červené boty s podpatkem. Tím se váš pobyt v obchodním domě zkrátí až o osm procent.

6. Nikam s ní nechoďte

Anebo se na všechna předešlá pravidla vykašlete a prostě s ní nikam nechoďte. To uděláte nejlíp. Pošlete ji samotnou. Dejte jí platební kartu. Dejte jí pin. Dejte jí klíče od auta. Dejte jí svůj byt. Dejte jí svou duši. Proboha dejte jí klidně i svou ledvinu, pokud o ni projeví zájem, hlavně s ní nechoďte na nákupy. I s jednou ledvinou, bez auta, bez bytu a bez peněz se dá nějak žít. Tři hodiny v obchodě s kabelkami, kdy se vás žena neustále ptá, která jí více jde k botám, jestli ta nachově kostičková, nebo spíš ta krémově puntíkatá, tam se žít nedá. To není život.

A TADY máte dvacet skutečných důvodů, proč jsou ženy závislé na nakupování.

Podobné články

Doporučujeme

Další články