6 zajímavostí o nové sérii American Horror Story, která vyjde letos v září

Obrázek uživatele Martin Miko
23.7.2017, 08:07

Fanoušci amerického hororového seriálu American Horror Story netrpělivě očekávají 7. sérii, která dle aktuálních informací vyjde 5. září 2017. Co se týče hereckého obsazení, budou nás i tentokrát touto 11-dílnou sérií provázet stálí herci jako Evan Peters, Sarah Paulson, Adina Porter a Cheyennese Jackson. Natáčet se začalo v říjnu loňského roku a příspěvky na sociálních sítích American Horror Story neustále prozrazují, na co se budeme moct těšit. Tvůrci prozradili, že tato série ponese název Cult. Zde je 6 zajímavostí, které byste měli o 7. sérii AHS vědět.

1) Lady Gaga se v této sérii AHS neobjeví

Tvůrce seriálu Ryan Murphy oznámil, že zpěvačka Lady Gaga se bohužel v 7. sérii seriálu neobjeví, jelikož je příliš zaneprázdněná svými projekty. Jedná se například o natáčení remaku filmu Zrodila se hvězda, kde má hrát jednu z hlavních rolí. A hlavně je momentálně na svém světovém tour. Nicméně samotná Gaga uvedla, že by měla zájem se v budoucích sériích hororových příběhů znovu objevit.

2) Přibyde hned několik nových tváří

Dle oficiálního vyjádření AHS se můžeme těšit hned na několik nových herců, kteří se připojí k dosavadním „stálicím“. Řec je například o Billie Lourd, kterou jsme mohli vidět v sedmé epizodě Hvězdných válek. Dále se můžeme těšit na americké herce a dabéry jako Billy Eichner, Leslie Grossman, Colton Haynes nebo Alison Pill.

3) Sedmá série naváže na Freak Show

Dle vyjádření tvůrců seriálu bude děj navazovat na čtvrtou sérii s podtitulem Freak Show, odehrávající se v prostředí panoptika v 50. letech. Ryan Murphy však potvrdil, že nadcházející série bude situována do současnosti. Budeme se tedy moct těšit na některé postavy, které se objevily ve Freak Show.

4) Děj se bude motat kolem amerických voleb

Už v únoru 2017 se tvůrci vyjádřili, že se v sérii objeví postava, která bude založena na charakterových rysech současného prezidenta USA Donalda Trumpa, avšak samotný kandidátský boj Clintonové a Trumpa zde bude vyjádřen pouze na základě alegorie, jak bývá u toho seriálu zvykem.

5) Klaun Twisty se vrátí!

V červnu 2017 Ryan Murphy oznámil na svém Instagramu, že postava Twisty the Clown se v této sezóně vrátí zpět v plné síle. Není však jasné v jaké formě. Je totiž možné, že se bude objevovat jen formou vzpomínek nebo snů v souvislosti Freak Show, na kterou má navazovat.

6) Kompletní info o nové sérii bude vypuštěno koncem července

Dle tweetu American Horror Story z 10. července se budeme moct těšit na kompletní představení děje nové série po 20. červenci 2017. Údajně má navíc vyjít oficiální trailer, který nám napoví více podrobností. Celý „coming out“ proběhne na oblíbeném festivalu Comic-Con, který se koná v San Diegu.

A zde je Nový mafiánský film v podání těch nejlepších ve svém oboru.


Komentáře