6 vlastností, které jsou typické pro každého sluníčkáře a vítače – G.cz
Vyhledávání

6 vlastností, které jsou typické pro každého sluníčkáře a vítače

Sluníčkářské dítě + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Být sluníčkářem je v dnešní době poměrně těžké. Musíte se na všechny usmívat, sdílet citáty Václava Havla na sociálních sítích, na hlavním nádraží v Praze vítat uprchlíky a radit jim, kde si v našem hlavním městě vyzvednout tučné dávky od Sorose. Chcete-li však býti sluníčkovým člověkem, tak se musíte řídit určitým kodexem, který je důležitý k tomu, abyste ve společnosti působil důvěryhodně. Zde je 6 znaků, kterými se vyznačuje typický sluníčkář.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 21.6.2019, 15:51

1) Denně 5 Tibeťanů je lepší než 10 doktorů

Není nic lepšího, než se ráno probudit v harmonické ložnici dle zásad Feng Shui, rozbalit podložku na jógu a začít vykonávat soustavu pěti tibetských cviků, které vám otevřou čakry, čímž do vás začne proudit kosmická energie. Rozvázat v sobě energické uzle je důležité. Někudy přeci musí proudit láska k uprchlíkům.

2) Ráno obejmout černocha, odpoledne Asiata, večer muslima

Sluníčkáři nemyslí na nic jiného, než aby mohli na hranicích anebo hlavním nádraží přivítat své „bratry“ z muslimských zemí a Afriky. Rádi se s nimi totiž objímají a mají pro ně v záloze připravené značkové oblečení na převlečení a novější model iPhonu, aby mohli lépe surfovat po sociálních sítích.

3) Před každé slovo přidat přívlastek multi

Je jedno, jestli jde o multisport kartu, multivitamín nebo multikino, multi zkrátka patří všude, ale nejzásadnější je pro vás samozřejmě multikultura. Nejvíce si libujete v pornografických filmech, kde je jedna malá drobná blondýnka obklopena šesticí obdařených Afričanů. A to xenofoby rozpaluje do běla.

4) Nejtolerantnější lidé na světě

Sluníčkář pro blaho uprchlíka udělá vlastně cokoliv. Necháte ho smilnit s vaší ženou a klidně uprchlíkovi dovolíte, aby si vzal vaši dvanáctiletou dceru za ženu. Sluníčkář je totiž nejobětavější člověk na světě a nemá problém odkývat i právo šária. To dá rozum.

5) Lidé vás poznají díky oblečení na první pohled

Jste typičtí pro své ručně vyráběné triko, které střídáte s konopným ponchem, co pět let nevidělo pračku. Na nohou máte samozřejmě sandále bez ponožek, čímž se vybočujete od české většiny. Povyk budí korálky, náramky a pásky z feťáckých festivalů, kde jste byli před několika lety.

6) Vaše sluníčkářská práce je i vaším hobby

Nejspíš pracujete v neziskovce, kterou platí Soros, Evropské fondy nebo jiná verbež. Zatímco vaši odpůrci studovali vysokou školu života, tak vy jste absolvoval humanitní obor nebo jste se věnoval studiu filozofie na státní škole, za což jste obětí nenávisti i posměchu zároveň.

Vidíte se v tomto popisu nebo v něm vidíte některého ze svých kamarádů? Označte ho, ať si na něj můžeme společně ukázat.

A zde jsou 4 věci, ze kterých si dělají sluníčkáři legraci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu