6 věcí, které dělá čerstvě zamilovaná žena, ale nikdy to nepřizná – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které dělá čerstvě zamilovaná žena, ale nikdy to nepřizná

My za nic nemůžeme, to všechno hormony...

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 24.11.2015, 18:50

1.

Dejme tomu, že za sebou máte první rande a ona se čapla. V tom případě si buďte jistý, že už od rána hypnotizuje displej na telefonu, táhá ho i na záchod, vypíná ho, zapíná, nervózně přešlapuje v kuchyni, cpe se včerejším studeným rizotem, volá kamarádkám, chce od nich slyšet, že se určitě ozvete, jen jste prostě v taxíku zapomněl telefon, nebo máte fakt hrozně moc práce, možná jste zaseklej ve výtahu a nemáte signál, umřela vám teta, rybičky, cokoliv. Nesnáší všechny lidi, kteří se jí snaží blokovat linku. A kteří jí posílají smsky a tím jí dávají zbytečné naděje. Když se jí konečně rozsvítí na displeji zpráva od vás, povalí ji vlna euforie. Opět volá kamarádce, aby jí sdělila, že už jste napsal. Ale ještě neví co.

Happy

2.

Myslí na vás od rána do noci, představuje si vás v nejrůznějších rolích. Vy, milenec. Vy, otec jejích dětí. Vy, parťák na podzim života. A bude mít váš syn oči po vás nebo po ní? Všechny zamilované písničky byly samozřejmě napsány pouze a jenom pro vás dva.

tumblr_lz6bgqpHTJ1r7ontd

3.

Stává se z ní stíhačka. Důležité je, abyste to nepoznal. Nenápadně lustruje váš facebookový profil a následně prohlíží a naprosto objektivně hodnotí fotky všech těch krav, které vám lajkovaly vaší profilovku. Ty, které lajkují nejčastěji, si hodlá pohlídat.

hes-not-that-into-you-movie-quotes-13

4.

Nejí. Zaprvé má břicho plné motýlků (krásný eufemismus, který v překladu znamená, že je nervní, je jí blbě a lítá na záchod) a za druhé je tu možnost, že když všechno půjde podle plánu, bude se v příštích dnech před vámi svlékat.

stažený soubor

5.

Oprašuje permanentku do fitka, objednává se ke kadeřníkovi a na manikúru. A asi zajde do solárka, rakovina nerakovina, vždyť je jak sejra!

783200

6.

Usmívá se jak idiot. Nepotřebuje spát. Je plná energie, je akční a spontánní, endorfiny jí stříkají z uší, je šťastná, nic není problém, a tak ztrácí většinu svých pravých kamarádek.

tumblr_m5e58epNuh1r7ifqv

A TADY máte 44 vět, které vám napoví, že tenhle muž opravdu NE.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu