fb pixel 6 tipů, jak zabránit tomu, aby váš potomek masturboval – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak zabránit tomu, aby váš potomek masturboval

Asi není třeba připomínat, že masturbace je špatná a pokud masturbujete, Bůh zabije koťátko.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.10.2016, 09:20

Masturbátoři rovněž půjdou po smrti do peklíčka, dlaně jim zarostou chlupy a samotný akt masturbace z nich vysává životní energii.

Toto všechno by měli rodiče mít na paměti a hlavně v období puberty své ratolesti hlídat a nasměrovat je na tu správnou cestu. Cestu čistoty a odříkání.

Jak tedy na to?

1. Buďte mu nablízku

Nesmíte spustit svého potomka z očí. Jakmile se vám ztratí z dohledu, začne masturbovat. Neustále mu buďte v patách. Před vámi masturbovat nebude. V noci s ním spěte v posteli. To ho ochrání před chtíčem. Jedině tak z něho vyroste zdravý jedinec, který v dospělosti bude zabíjet prostitutky a trhat pejskům nožičky.

2. Ochranný límec

Velmi praktické. Dítě nijak neomezuje v běžném životě. Na obě ruce mu přidělejte tento módní límec a máte vystaráno. Váš potomek si potom na svého piňdulína už nesáhne. Nebude mít jak.

3. Fappy – delfín antimasturbátor

Existuje i delfíní maskot Fappy, který chodí po školách a říká dětem, že masturbace je špatná. Kdo jiný toho o masturbaci může vědět víc než delfín?

Navíc děti k delfínům vzhlíží a tito u nich mají přirozenou autoritu. Co řekne delfín, to děti berou za samozřejmost. Stačí dostat Fappyho do školy, kam chodí vaše dítě a nebo si ho rovnou najmout domů.

4. Antimasturbační kříž

Ukřižujte svého potomka na tento antimasturbační kříž a máte vyhráno. Doporučuje devět z deseti Ježíšů.

Na rozdíl od klasického ukřižování nabízí antimasturbační kříž využití suchého zipu, takže nehrozí žádná stigmata. Dítě prostě přiděláte pomocí suchého zipu na kříž a máte jistotu, že na sebe nesáhne.

5. Chránič

Pro chlapce existuje tento rozkošný antimasturbační chránič. Výhodou je rozhodně jeho diskrétnost. Přeci jenom vozit dítě do školy přidělané na kříži, to vzbudí pozornost. S tímto chráničem si okolí na vašem potomkovi nevšimne ničeho divného.

Chránič je plně odvětrán a proděravěn, takže močení se mění v jednu velkou pohádku. Všechno proteče a chránič se proto nemusí sundávat. Je totiž dokázáno, že bezprostředně po močení, kdy dojde k přímému kontaktu ruky s penisem, je až osmdesátiprocentní šance, že proběhne masturbace. Chránič tomu proto předchází.

6. Antimasturbační vestička

Dětská verze svěrací kazajky s obrázky oblíbených pohádkových postaviček. Díky této antimasturbační vestičce na sebe váš potom nikdy nesáhne. Navíc je dobře, že si zvyká už od mládí, neboť vzhledem k tomu, že má za rodiče takového šílence, jako jste vy, bude v dospělosti svěrací kazajku jistě hojně využívat.

A TADY máte 7 důvdů, proč je masturbace lepší než být vegan.

Podobné články

Doporučujeme

Další články