6 tipů, jak pracovat z domova – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak pracovat z domova

Práce z domova, neboli "home office" je v mnoha firmách stále populárnější. Většinou jednou měsíčně si tak může zaměstnanec odpracovat to svoje přímo ze svého kutlochu. A protože je těžké se přinutit doma vůbec něco udělat, proč si svůj pracovní prostor trochu nevytunit?

Tomáš Marný
Tomáš Marný 5.10.2017, 16:09

1. Balkon

balkon-stadtbedarf.de http://stadtbedarf.de Práce na balkoně s doplňkem BalKonzept je naprosto přirozená a nenucená. Jste na vzduchu, den utíká, a když máte hotovo, lze udělátko využít i pro květiny či jiné věci.

2. Autobus

bus-myturnstone.com http://myturnstone.com Pokud nejste troškaři, pořiďte si mobilní kancelář. Můžete začít dodávkou, ale od věc nemusí být třeba ani autobus s wifi a kávovarem.

3. Piano

piano-dual-ring.net http://dual-ring.net Máte místo práce tendenci se spíš věnovat hudbě? Vložte veškeré počítačové propriety do starého piana a u práce si notujte Chopina.

4. Skříň

skrin-apartmenttherapy.com http://apartmenttherapy.com Varianta na piano lze modifikovat i na obyčejnou skříň. To v případě, že máte neustálou tendenci doma něco uklízet.

5. Zenová zahrada

zenova-zahradalifehacker.com http://lifehacker.com Tip pro majitele domků se zahradou. Upravte si ji do zenové podoby a mezi jednotlivými odstavci či prezentacemi si zameditujte!

6. Domácí pláž

pisek http://kansasbob.com Oblečte si kraťasy a havajskou košili, pusťte si z reproduktorů šplouchání moře a zabořte nohy do písku. To je home office, co?

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články