fb pixel 6 tipů, jak chytře ošálit smrt – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak chytře ošálit smrt

Dlouhý život nemusí být pouze dílem náhody. Lze jít tomu štěstíčku i trochu naproti.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 12.5.2016, 11:30

A stejně, jako u mnoha dalších věcí, tak i samotný život si můžete prodloužit díky statistice. Stačí se podívat, na co lidé nejčastěji umírají a snažit se tomuto úmrtí vyhnout.

1. Doprava

Statistiky uvádějí, že nejbezpečnější dopravní prostředek (v přepočtu na uraženou vzdálenost) je letadlo. Na konci žebříčku bezpečnosti je motorka. Jestli chcete zemřít, jezděte na motorce. Těsně nad motorkou je pěší chůze. Takže raději nikam nechoďte, jinak zemřete.

Pokud chcete podle statistik minimalizovat smrt v dopravním prostředku na minimum, tak všude lítejte letadlem. Na letiště se potom dopravujte autobusem, což je druhý nejbezpečnější způsob dopravy.

Jestliže se chcete projet na motorce, pro kterou si musíte dojít pěšky přes celé město, tak se domů už patrně živí nevrátíte.

2. Cestování

Pokud se rozhodnete cestovat letadlem, ještě nemáte vyhráno. Rovněž je důležité, kam poletíte. Podle světového indexu míru je nejbezpečnější místo Island. Nejnebezpečnější naopak Sýrie. Světový index míru každoročně měří – na základě 23 kritérií v jednotlivých zemích – nepřítomnost násilí nebo obav z násilí. Roli hrají vnitřní i vnější bezpečnost, kriminalita, násilné trestné činy, politická stabilita, dodržování lidských práv i potenciál pro teroristické činy či pravděpodobnost násilných demonstrací. Zohledňuje se i počet vězňů či počet policistů a dalších ochranných složek státu.

Pokud máte rádi cestování a nechcete zemřít, tak si zaleťte letadlem na Island. Jestliže máte rádi cestování a chcete zemřít, tak jeďte na motorce do Sýrie.

3. Sebevraždy

Podle statistik vychází zhruba jedna sebevražda na osm tisíc lidí. To znamená, že každý osmý tisící člověk je ohrožen sebevraždou. To není zanedbatelné číslo.

Raději se vybíhejte tomu, že skočíte pod vlak, podřežete si žíly anebo, že se oběsíte. Jestli nechcete zemřít na sebevraždu, tak raději sebevraždu nepáchejte.

4. Teroristický útok

Existuje i možnost, že zemřete při teroristickém útoku. Statistiky se šancí teroristických útoků na našem území nezabývají, protože na světě neexistuje jediný terorista, který by zahodil svou jedinou šanci a odpálil se u nás. Nehledě na to, že pokud se terorista odpálí v Čechách, tak ho v nebi nečeká 72 panen, nýbrž dva eunuchové a udělaný černoch s tubou lubrikačního gelu. Tak to stojí v Koránu.

Nicméně existuje statistika, která se zabývala šancí smrti při teroristickém útoku v USA. Ta uvádí, že až každý dvacátý miliontý člověk v USA zemře na následky teroristického činu.

No, tak vidíte. Chcete-li žít dlouho, nejezděte do USA. Je to tam o hubu.

5. Rakovina

Nejčastější příčinou úmrtí v EU byla podle statistika rakovina. Jestliže nechcete zemřít na rakovinu, tak se buď můžete po vzoru Angeliny Jolie vydlabat, abyste byli dutí a rakovina pak neměla co napadnout anebo se například zabít při autonehodě. To jsou dvě tutovky.

Ačkoliv riziko rakoviny nikdy ze svého života nevyženete, můžete alespoň snížit její pravděpodobnost. To už je ono obligátní nekouřit, jíst zdravě, chodit na pravidelné prohlídky (pokud máte krev ve stolici, tak si to nefotit a dávat na facebook, ale okamžitě zajít za lékařem) a podobně. Na internetu k tomu máte spoustu diskusí i článků.

6. Napadení, útok

Každý rok zemře v Čechách zhruba sto lidí násilnou smrtí formou útoku či napadením. Pravděpodobně jste si mysleli (díky médiím, které to vždy rozmáznou), že toto číslo bude mnohem vyšší. I tak to riziko tu stále je.

Jak tedy v tom dnešním zlém světě přežít? Pamatujte, že nejlepší obrana je útok. Jestliže máte pocit, že se vás někdo chystá napadnout, zaútočte jako první. To je základní premisa přežití. V případě, že se budete cítit ohrožení, začněte kolem sebe střílet. To vaše šance na přežití zvýší.

Aby toho nebezpečí nebylo málo, tak TADY se můžete podívat na 10 zvířat, která vás mohou v Čechách zabít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články