fb pixel 6 příšerných trendů, do kterých se české ženy zamilovaly – G.cz
Vyhledávání

6 příšerných trendů, do kterých se české ženy zamilovaly

Tonoucí česká žena se každého stébla chytá. Bezhlavě následuje všechny zkrášlovací trendy. Je jedno, že to je nehezké a zdraví ohrožující. Máňa odvedle už na tom byla, tak já půjdu taky.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 9.10.2014, 19:00

1. Umělé řasy

istock Nevím úplně přesně, jak jsou na tom ženy v ostatních koutech republiky. Ale pravdou je, že polovina Prahy má místo řas plácačky na mouchy. Dívky a ženy docházejí každé dva týdny do salónů, kde jim za hříšné peníze lepí brvy jednu po druhé. Tahle umělá (byť někdy přírodní, ale přesto nepřirozená) vlákna časem vypadnou a vezmou s sebou i ta přírodní, takže žena ať chce či nechce, bude v budoucnu úplně bez řas. Taky se často objevuje alergická reakce na lepidlo – to je pak velká legrace. sarah-fletcher-eyelash-extension-allergic-reactionPánové, pokud máte pocit, že je vaše slečna poslední dobou tak nějak unavená, podívejte se pozorně – možná její oční víčka tíží nepřirozeně dlouhé a tlusté umělé cosi. Ono je totiž strašně namáhavé udělat každé ráno pár tahů řasenkou. bad-eyelash-extensions

2. Umělé vlasy

Jasně. Mít na hlavě pár chlupů – s tím se žena vyrovnává těžko. Hříva je totiž určitě jedním ze symbolů ženskosti. Průšvih ale nastane, když ve snaze obelstít matku přírodu ztratíte soudnost a necháte si naplést cáry vlasů, které do našich kadeřnictví posílají holky z Číny. blog15 I průměrně nevšímavý chlap zaregistruje, že je tady něco špatně. Bad_Extensions A počkejte, až vám během intimní chvilky zajede partner prsty ke kořínkům, to bude překvápko. bonding-hair-extensions-29 Není prostě lepší to střihnout a za ty tisíce letět na dovolenou?

3. Melírky

„Janičko, udělejte mi s tím něco.“ „Tak co třeba melírek na oživení?“Snímek obrazovky 2014-10-09 v 14.18.52 Česky milují melírky. Fialové, červené, modré. Vypadají skvěle! Hlavně když je vám kolem padesáti a máte na hlavě ježka nebo trvalou.

4. Umělé nehty

Čím víc kytiček a třpyteček, tím víc nehty. České ženy se před lety zbláznily do umělých nehtů a doteď je to nepustilo. Škoda. Fake-Nails-Designs-23 Pomiňme, že si tím koledují o infekce, plísně a deformace. A že je to neustálé doplňování a vyfikundace stojí hafo peněz. Gel-Nails-And-Acrylic-Nails-NAIL-5 Ale tohle je zkrátka hnus. Zeptejte se svého chlapa. Easter-nail-designs-1

5. Umělé kozy

Kdo je nemá, jako by nebyl. Zajímavé je už jen srovnání českého modelingového rybníčku se zahraničními rybníky. Naše přední silikonové modelky si venku bohužel asi neškrtnou. Tam se totiž ještě stále cení hlavně přirozenost. Adriana-Lima_surgery_before Adriana Lima. Důkaz, že umělá déčka dveře neotvírají, na rozdíl od přirozeného sexappealu. Ten se ale bohužel voperovat nedá.

6. Potřeba se předvést

fake_louisvuitton.jpeg.size.xxlarge.letterbox Jestli si někdo ujíždí na fejkových „vitónkách“, pak jsou to Češky. Když je ti blbý nosit kabelku z Tuniska s motivem LV, kup si aspoň pravou Guess. Je to sice cirkusácký a ošklivý, ale je to Guess. Snaha českých kočiček dostat se aspoň pocitově do vyšších sfér je obrovská. A obrovsky úsměvná. A další problémy, které nás v životě čekají, najdete ZDE.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články