fb pixel 6 poznávacích znamení ošklivé holky – G.cz
Vyhledávání

6 poznávacích znamení ošklivé holky

Byl to nejkrásnější den v mém životě.
Zdroj: archiv

Zatímco krása je relativní, ošklivost je zjevná.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 31.8.2017, 08:00

Taky si občas při pohledu do zrcadla kladete otázku, jak na tom vlastně jste stran fyzické krásy? Pokud se poznáváte v jednom z následujících 6 bodů, už si s tím nemusíte lámat hlavu.

Obklopujete se ošklivými lidmi

Rozhlédněte se po svých přátelích a buďte k sobě zcela upřímná. Je vaše nejlepší kamarádka sestra Avatara a váš bývalý přítel trpaslík? Pak i na vás se příroda patrně pořádně vyřádila. Oškliví lidé k sobě automaticky přitahují ještě ošklivější lidi. Asi aby si nepřipadali tak strašně méněcenní v okruhu těch hezkých, anebo proto, že už dávno ztratili soudnost a pojem estetická funkce ani jméno Jan Mukařovský jim nic neříká.

Vyznáváte přírodní krásu

Pokud si zakládáte na tom, že se nelíčíte a nebarvíte si vlasy, pravděpodobně jste ošklivá jak noc a je vám jasné, že by vás nezachránil ani nejdůmyslnější make-up tutorial na světě. Ačkoliv neustále kritizujete všechny vytuněné pipky kolem sebe za jejich povrchnost a ráda poukazujete na fakt, že je jejich milenec po ránu nejspíš ani nepozná, smutnou pravdou je, že vás nikdo ani poznávat nemusí, protože vedle vás obvykle nikdo ani neusne.

Jste věrná až za hrob

Pokud jste dokázala naskočit na záda nějakému tomu chudákovi, budete se ho držet zuby nehty, dokud vás smrt nerozdělí. Nic jiného vám totiž ani nezbude, podruhé byste takové štěstí rozhodně mít nemusela.

Jste hyperaktivní na sociálních sítích

Devadesátá třetí selfie, dvacet osm filtrů, dvanáct úprav a závěrečný vinětace z vás udělají docela hezkou holku. Instagramoví followeři vědí, kolik dřiny a úsilí vás to celé stojí.

Jste hodná

Alespoň se to o vás říká... Tedy pokud se o vás zrovna neříká, že jste ošklivá, závistivá, zakomplexovaná a záludná svině.

A TADY se podívejte na typologii rodičů na dětském hřišti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články