6 párových činností, které jsou skoro stejně uspokojující jako sex

Na sex není vždy čas, chuť a atmosféra, dá se ale suplovat jinými činnostmi, které jsou stejně příjemné. Nebo alespoň skoro.

1. Masáž

b1

Pocit, když vás partner masíruje, ať už má deset let kurzů thajských masáží anebo vám prostě jen instinktivně prohmatává unavená chodidla, je k nezaplacení. Pokud jste opravdu ztuhlí a unavení, vaše pocity se při masáži budou blížit těm orgastickým. A ano, samozřejmě, že masáž vede k sexu.

2. Tanec

b3

Nejlepší je tanec, který vypukne spontánně. Prostě jen tak, třeba v kuchyni. Muž při tanci se ženou působí mužněji, protože ji drží a vede, žena působí zranitelně. Pokud se tanec překlene v ploužák, co jsme tancovali na táboře při diskotékách, bude to pro vás romantický a vzrušením nabitý zážitek. A ano, opět to může vést k sexu.

3. Koupel

b4

Společná koupel je relax a stydlivější jedinci při ní odhodí nesmělost a ukáží se partnerovi pěkně nazí v celé kráse a za plného světla. O něco kontaktnější je společná sprcha. Ano, obě tyto činnosti opět obvykle vedou k sexu.

4. Škrábání

b5

Není větší blaho, než když vás partner poškrábe trochu hruběji na zádech nebo tam, kde vás to svědí a sami si tam nedosáhnete. Na tomto pocitu vzniká závislost!

5. Krmení

Krmit se navzájem něčím sladkým, třeba zmrzlinou nebo čímkoliv, co máte rádi, je intimní zážitek. Ideální k tomuhle obřadu je třeba nutella. S vepřovým kolenem to asi zrovna moc sexy nebude.

6. Seriál

b6

Neexistuje snad víc uspokojující pocit, než si společně lehnout do postele v čistém pyžamu a pustit si společně nový díl seriálu, který spolu sledujete. To se sexu minimálně vyrovná.

A tady 13 věcí, které se vyplatí zatajit před svojí partnerkou.


Komentáře

Doporučeno pro vás