fb pixel 6 párových činností, které jsou skoro stejně uspokojující jako sex – G.cz
Vyhledávání

6 párových činností, které jsou skoro stejně uspokojující jako sex

Na sex není vždy čas, chuť a atmosféra, dá se ale suplovat jinými činnostmi, které jsou stejně příjemné. Nebo alespoň skoro.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 20.6.2018, 12:00

1. Masáž

b1

Pocit, když vás partner masíruje, ať už má deset let kurzů thajských masáží anebo vám prostě jen instinktivně prohmatává unavená chodidla, je k nezaplacení. Pokud jste opravdu ztuhlí a unavení, vaše pocity se při masáži budou blížit těm orgastickým. A ano, samozřejmě, že masáž vede k sexu.

2. Tanec

b3

Nejlepší je tanec, který vypukne spontánně. Prostě jen tak, třeba v kuchyni. Muž při tanci se ženou působí mužněji, protože ji drží a vede, žena působí zranitelně. Pokud se tanec překlene v ploužák, co jsme tancovali na táboře při diskotékách, bude to pro vás romantický a vzrušením nabitý zážitek. A ano, opět to může vést k sexu.

3. Koupel

b4

Společná koupel je relax a stydlivější jedinci při ní odhodí nesmělost a ukáží se partnerovi pěkně nazí v celé kráse a za plného světla. O něco kontaktnější je společná sprcha. Ano, obě tyto činnosti opět obvykle vedou k sexu.

4. Škrábání

b5

Není větší blaho, než když vás partner poškrábe trochu hruběji na zádech nebo tam, kde vás to svědí a sami si tam nedosáhnete. Na tomto pocitu vzniká závislost!

5. Krmení

Krmit se navzájem něčím sladkým, třeba zmrzlinou nebo čímkoliv, co máte rádi, je intimní zážitek. Ideální k tomuhle obřadu je třeba nutella. S vepřovým kolenem to asi zrovna moc sexy nebude.

6. Seriál

b6

Neexistuje snad víc uspokojující pocit, než si společně lehnout do postele v čistém pyžamu a pustit si společně nový díl seriálu, který spolu sledujete. To se sexu minimálně vyrovná.

A tady 13 věcí, které se vyplatí zatajit před svojí partnerkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články