6 no name holek, které vydělávají miliony tím, že se malují před webkamerou – G.cz
Vyhledávání

6 no name holek, které vydělávají miliony tím, že se malují před webkamerou

V současné době probíhá v ženském světě jakási beauty revoluce. Ženy a dívky se o sebe začaly konečně starat. Hurá.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 22.3.2014, 16:43

Nikdy totiž nevíte, kdy vás kdo vyfotí a postne na facebook nebo instagram, kdy vás kde zachytí jaká kamera. Dnešní doba je neúprosná. Veškeré záznamy mohou být kdykoli vytaženy a použity proti vám. A tak se ženská veřejnost začíná stále více zajímat o beauty trendy. Na YouTube se roztrhl pytel s make-up návody. Některé uživatelky se tohoto tématu zhostily tak dobře, že stačí, když jednou týdně natočí, jak se líčí před webkamerou, a ani nemusí chodit do práce. Šminky jim vydělávají miliony.  

1. Michelle Phan

6 milionů odběratelů má tahle Američanka s vietnamskými kořeny (26), její nejúspěšnější video o tom, jak vypadat jako kopie panenky Barbie, vidělo neuvěřitelných 50 milionů lidí. Není divu, že jí kosmetické firmy začaly sponzorovat.  

2. Tanya Burr

Sympatická pětadvacetiletá Britka se na svém video blogu věnuje nejen líčení, ale i oblékání, vaření a dalším lifestylovým tématům. Má dva miliony odběratelů.  

3. Zoe Sugg aka Zoella

Pro některé možná lehce afektovaná anglická slečinka (24), která má na YouTube  přes 4 miliony odběratelů. Zoella má všechna svoje videa super vizuálně zpracovaná, což její náctileté fanynky evidentně dost baví.  

4. Fleur de Force

Další Britka, která postavila kariéru na domácích videích "ahoj, takhle vypadám nenalíčená, jsem stejná jako vy a všechny můžeme být krásné". Má přes 2 miliony odběratelů. A parádní blog fleurdeforce.blogspot.cz.  

5. Sestry Chapmanovy neboli Pixiwoos

Tyhle sestřičky vás naučí, jak se líčit tak, abyste vypadaly jako hollywoodské hvězdy. A spoustu dalšího. Holky mají milion a půl odběratelů a jejich virtuální hvězda stále stoupá.  

6. Essiebutton

Klasická holka od vedle, která vás bude z nějakého důvodu bavit. Stejně jako statisíce dalších lidí po celém světě.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články