6 klasických novoročních předsevzetí, na které byste se měli vykašlat – G.cz
Vyhledávání

6 klasických novoročních předsevzetí, na které byste se měli vykašlat

Nový rok k tomu úplně svádí. K nějaké té životní změně. K nějakému tomu předsevzetí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.1.2017, 09:00

Proč ale? Máte to zapotřebí?

1. Přestanu kouřit

Jste si jistí, že přesně tohle chcete? Budete podráždění, budete se přežírat, v noci se budete potit, to pivo si v hospodě pořádně ani nevychutnáte.

Co budete dělat na zastávce, když vám ujede autobus a vy budete čekat na další. Budete jenom stát a čumět? To si už nebudete moct zakouřit.

A co budete dělat po sexu? Bez postkoitální cigarety vám nezbyde, než si s partnerem povídat anebo se mazlit.

A co balkon? Co chudák balkon? Jak ten k tomu přijde, když na něj budete chodit tak maximálně pověsit prádlo? To chcete zpřetrhat vztah mezi kuřákem a jeho balkonem?

No, hele. Dělejte, jak myslíte. Ale stejně umřete tak jako tak, tak proč si před smrtí ještě nedat pořádnýho práska?

2. Budu hubnout

Uvědomujete si, že to znamená přestat jíst dobrá jídla (tučná) a přejít na hnusné diety? Žádný guláš se šesti. Třeba taková řepová dieta, to je lahůdka. Navíc k tomu musíte přidat nějaký ten pohyb.

Už jste si někdy dali půl kila řepy a pak si šli na hodinu zaběhat? Co z toho života budete mít?

Statisticky je navíc dokázáno, že u sportovní aktivity je mnohonásobně vyšší riziko zranění než u sezení v křesle, cpaní se brambůrkama a sledování filmu. Chcete riskovat své zdraví?

3. Konečně si najdu partnera

Jako takhle. Jestli je vám čtyřicet a doposud jste žádného partnera nenašli, tak podle čeho usuzujete, že to teď zlomíte? Není lepší se nestresovat nějakým předsevzetím a počkat, jak se to vyvrbí?

4. Naučím se nějaký nový jazyk

Chvályhodné. Na druhou stranu, když jste se ho nenaučili ve škole, tak teď budete už tak akorát paběrkovat. Čím jste starší, tím schopnost učit se novým věcem uvadá. Prostě je to děsná dřina.

K čemu vám bude nový jazyk? Abyste si mohli přečíst na internetu články ve francouzštině? Věřte, že ty samé články budou na internetu přeložené do češtiny. Pokud ne, tak google translate to jistí.

5. Budu vydělávat víc peněz

No jo. To je paráda. To vám gratulujeme. Jak to ale chcete udělat? Opravdu by nás to zajímalo. Pokud máte nápad, jak vydělávat více peněz, tak nám prosím napište.

Jestliže nápad nemáte a máte jenom zbožné přání, tak se na to vykašlejte rovnou.

6. Budu se více věnovat rodině

To je ale hezké předsevzetí. Za to půjdete do nebíčka. Na druhou stranu je ale mnohem jednodušší si udělat novou rodinu, které se nebudete věnovat. Až je to začne srát, že se jim nevěnujete, založíte si další.

A TADY máte 11 fází novoročních předsevzetí svobodné emancipované dívky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články