fb pixel 6 faktů, které muži vědí o menstruaci, a které jim k životu stačí – G.cz
Vyhledávání

6 faktů, které muži vědí o menstruaci, a které jim k životu stačí

Menstruace. Co to je? Proč to je? K čemu to je dobré? Dá se to použít ke konání dobra? Lze to zpeněžit? Není to nakažlivé?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 11.10.2016, 10:40

Menstruace u mužů často vyvolává řadu otázek. Jak otázky přicházejí, tak hned odcházejí, neboť muži vědí, že se jich menstruace přímo netýká, a proto není třeba se jí nějak moc zabývat. Jim stačí vědět pouze několik základních faktů.

1. Žádný sex

To je asi nejdůležitější fakt, který muži o menstruaci vědí. Pokud žena menstruuje, tak nedá. S tím je třeba se smířit.

Vypadá to, že menstruace znamená fyzické zavření vaginy. Jakože žena práskne skoro na týden pysky k sobě a je vymalováno.

Muži ale vědí, že menstruace sexu nijak nebrání. Řádně nadržený muž pár kapek krve na svém penisu přejde mávnutím ruky. To jen ženy se na to moc netváří. Je to tím, že to jsou frigidy.

2. Teče z toho krev

Jak často a kolik krve, to vědět nepotřebujeme. Nám stačí jenom to, že to krvácí. Je to rozbitý. Ono se to ale časem zase samo spraví, takže není třeba věšet hlavu.

3. Ženská bývá podrážděná až lehce nasraná

Říká se tomu premenstruační syndrom (nám mužům spíše známý pod pojmem syndrom podrážděné píči) a podle názvu to má co dočinění s menstruací. Je nám úplně jedno, jak to funguje. Je nám jedno, že to je přirozené. Co nám ale není jedno je, když naše partnerka začne brečet, jelikož jsme nechali špinavé ponožky na zemi, načež nám uštědří facku, začne na nás křičet, že jsme k ničemu a ve finále nám neuvaří večeři. To, že nebude sex, to je tak nějak už automatické.

4. Tampony mají v drogerii u hygienických potřeb

Velmi smutné je, že muži rovněž vědí, kde prodávají tampony. Ženy je totiž čas od času vyšlou na lov. Každý muž rovněž ví, že čím levnější tampony koupí (v rámci šetření), tím bude jeho partnerka podrážděnější. Očividně se na tamponech nesmí šetřit.

Většinou po prvním neúspěchu již muž dostává příště přesné instrukce ohledně značky, typu a počtu kapiček na obalu (Na obalu tamponů jsou nakreslené kapičky. Čím více kapiček, tím více kapaliny tampon zadrží. Asi teda. Vím já?)

5. Ženy vědí, kdy přijde a kdy odejde

Ženy mají nějakou fintu, podle které poznají, kdy menstruace přijde a kdy odejde. Muži nic takového nemají. Prostě přijdou domů z práce a tam na ně z ničeho nic čeká bezdůvodně nasraná partnerka a pár nocí bez sexu.

6. Nějak to souvisí s reprodukcí

Menstruace hraje nějakou úlohu v reprodukci. Těžko říct jakou a v podstatě to není důležité. Muži jenom vědí, že dokud žena pravidelně menstruuje, není to ještě stará vražda s vyschlými vaječníky a může otěhotnět. Dokud muž souloží s ženou, která pravidelně menstruuje, může se občas pochlubit kamarádům. Klátit bábu po přechodu, na tom není nic ke chlubení.

A TADY máte 13 důkazů, že menstruace je vlastně skvělá.

Podobné články

Doporučujeme

Další články