6 důvodů, proč muži milují čokoládové krásky – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč muži milují čokoládové krásky

Jako třeba Jamajčanky. Tmavé krásky toho mají mužům hodně co nabídnout, od své krásy až po způsob života.

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 16.11.2015, 07:25

Muže lákají většinou ženy, které jsou něčím odlišné, ať už vzhledem nebo chováním. A právě jamajské ženy jsou pro ně něco jako exotická vlna vzrušení.

1. Snědá pokožka

Tmavých žen je méně než bílých, což je pro muže velké lákadlo. Navíc na snědé pokožce nejsou vidět křečové žíly ani pupínky, pokožka je hladší a vypadá zdravější. A dokonce prý sladce voní i chutná!

2. Ženy krev a mlíko

Jamajčanky se nebojí se své přednosti vystavit na obdiv. Široké boky, velký, avšak pevný zadek a bujná prsa, zkrátka je vždy za co chytit. To muže podvědomě láká. Jejich těla jsou totiž symbolem plodnosti.

3. Výrazné rysy

Velké oči, široké a plné rty, ostře řezané tváře, husté vlasy. Tyhle ženy, i kdyby nechtěly, pokaždé něčím zaujmou. A i když muži tvrdí opak, na vzhledu jim záleží.

4. Chuť do života

Umět si užívat a žít naplno je velké umění, kterým jamajské ženy oplývají. Jejich temperament je posouvá stále dopředu a v posteli jsou jako živelná bouře.

5. Čestnost

I když jsou to divoké ženy, umějí milovat a být něžné. Dávají najevo své pocity a nic v sobě nedusí. Muž se tak vyhne klasické debatě „Co je s tebou?“…. „Nic!“ Jamajčanky to řeknou pěkně od plic.

6. Dokonalé manželky

Jamajčanky jsou a vždy byly velmi pečlivé, skvěle se starají o své děti, partnery a vytvářejí teplo rodinného krbu. Pořádají velké rodinné sešlosti. Jejich domácnosti jsou vždy jako ze škatulky, dokonce chodí spát jako poslední, teprve když je vše uklizené.

A kdyby vám to nestačilo, TADY máte 7 důvodů, proč se v zimě vydat zrovna na Jamajku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články