6 důvodů, proč jsou dnešní muži zženštilé slečinky – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč jsou dnešní muži zženštilé slečinky

Model pravého macho muže, který celý den maká v kamenolomu, holýma rukama sejme medvěda, smrdí i z fotky a po návratu domů po deseti pivech seřeže manželku násadou od koštěte, je už dávno přežitý.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.5.2016, 08:50

Ten model pravého muže je již dávno ztracen kdesi v džungli přípravků na vlasy, samoopalovacích krémů, nebo růžových triček s výstřihem do véčka.

Praví muži jsou už pryč. Nyní nastává éra posh mužů. Proč jsou dnešní muži tak zženštilí?

1. Absence mužského vzoru

Už od dětství je muž neustále konfrontován s ženským světem. Narodí se a hned se přisaje ke struku matce.

Jde do školky a ejhle, všude kolem něj jsou samé učitelky. Na základní škole to není o moc lepší. Pokud se na základní škole objeví nějaký učitel, tak je to buď dosluhující veterán, který toho coby mužský vzor už nemá moc co nabídnout, jelikož díky blížící se stařecké demenci si už sám není jistý, jestli je muž nebo žena, a nebo je to životem unavený a zklamaný tělocvikář – rutinér. Sem tam se nachomýtne matikář, který už ze své podstaty nemůže být dostatečným mužským vzorem, protože matematici jsou neduživí intoši s brýlemi.

2. Buzna kult

Homosexuálové, kteří pronikli do vrchních pater showbyznysu, nastavili jasný trend. Ukázali lidem, že i muži mohou být krásní a dbát o svůj zevnějšek.

Heterosexuální muži tento trend špatně pochopili, neboť jich se netýká. Jeden z prvních, co to nepochopil, byl David Beckham a po něm řada dalších. Muži propadli marnivosti a dokonalý vzhled se stal jejich prioritou. Takový muž se obléká jako buzna, má vlasy jako buzna, ale buzna to není, milé děti.

3. Ženská emancipace

I ženy nesou za stav dnešní mužské populace svůj díl viny. Ve svém tažení za rovnoprávnost a dokázání, že ony jsou stejně kvalitní lidé jako muži, naprosto sobecky opomněly nebohé muže. Ti nyní žijí ve světě, kde není výjimkou, že jejich nadřízená je žena. Jak může být takový muž mužem, když mu šéfuje žena?

4. Žádná vojna

Velmi častá argumentační berlička starších ročníků spílajících na dnešní mladé. Podle všeho vojna dělá z chlapců muže.

Pomineme-li skutečnost, že vojna sebrala člověku rok života (i víc), kdy se mohl třeba profesně posunout, tak je v tom jistě špetka pravdy. Vojna muže naučí disciplíně, hezky do komínku si skládat oblečení a podobné důležité věci.

5. Mediální vzory

Stejně jako mají ženy za vzor vyzáblé a rachitické modelky, a proto nežerou a pak mají anorexii, tak i muži ve svém okolí hledají někoho, ke komu by mohli vzhlížet. A ke komu mohou muži vzhlížet? K nagelovaným fotbalovým zpovykaným primadonám? K Reyovi Korantengovi? Opravdu ten výběr není nic moc.

6. Mamánci

Pokud má dotyčný i ve třiceti stále za prdelí maminku, nikdy z něho chlap nebude.

A TADY máte 10 důkazů toho, že jsou dnešní muži navíc ubozí slaboši.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu