fb pixel 6 druhů otců, kteří navždy zůstanou „neznámí“ – G.cz
Vyhledávání

6 druhů otců, kteří navždy zůstanou „neznámí“

Nechali jste si už vyprávět příběh o tom, jak váš otec poznal vaši matku? A přemýšleli jste někdy nad tím, co by se stalo, kdyby se to nestalo?

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 30.10.2017, 08:11

Vzhledem k faktu, že jen díky tomu, že váš biologický otec (intimně) poznal vaši matku, jste dnes na světě, nemá smysl přemýšlet nad tím, zda udělala dobře. Udělala.

Pokud ale máte pocit, že ten, kdo vás vychovává, není vaším skutečným otcem, a vaše matka vám dodnes jeho pravou identitu tají, nedivte se jí. Váš otec je totiž pravděpodobně jedním z následujících ztracených případů.

1. Náhodný kolemjdoucí

Váš otec se s vaší matkou seznámil na diskotéce cestou na záchod anebo ze záchodu. Ani jeden z nich bohužel dodnes neví, jak se ten druhý jmenoval, a ani to, o čem si tu noc povídali. Moc si nepovídali. Důležité je, že vaše matka začala hned týden poté chodit s Pepou, pánem, kterému nyní říkáte „tati“, jenž si ji o pár měsíců později „musel“ vzít.

2. Kariérista

Vzhledem k tomu, že váš otec vaši matku potkal v době, kdy na to ještě nebyl úplně mentálně připraven (jak údajně uvedla vaše biologická babička), měl čáp co dělat, aby vás nakonec ve zdraví přinesl. Vaše maminka měla totiž skončit na „vejškrabu“ a vy v hajzlu. Naštěstí jste měli víc štěstí než rozumu, a tak jste tady, zatímco váš otec se po třetím infarktu topí v dluhové spirále.

3. Don Juan

Možná, že tušíte, po kom máte tak hezky řezané rysy v obličeji a proč na své postavě nemusíte nijak zvlášť dřít. Možná vás ale chodí po jednom městě víc se stejnýma očima a smyslem pro černý humor. Váš táta se tu prostě kdysi stavil s kapelou na tour a stihl toho víc, než předpokládal.

4. Dárce

Vaše maminka si vás tak moc přála, že si vašeho tátu vybrala ve spermabance.

5. Násilník

Vaše maminka si vás vůbec nepřála, ale váš táta si ji vybral v parku.

6. Idiot

Pokud nechcete zaznamenat výrazný pokles sebevědomí, tak po svém biologickém otci raději ani nepátrejte.


A TADY si přečtěte, proč je dobré nabrnknout si Portugalce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články