fb pixel 5 zvířat, která jsou vhodná jako módní doplněk – G.cz
Vyhledávání

5 zvířat, která jsou vhodná jako módní doplněk

Jste děsně trendy, šik, cool a posh člověk? Máte v merku všechny módní výstřelky? Máte pocit, že je váš outfit dokonalý, ale něco tomu chybí? Ta třešinka na dortu? Pořiďte si ke svému outfitu nějaké trendy zvířátko. Pak budete perfektní.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.5.2018, 10:34

Zabíjet zvířata pro kožešiny a jiné doplňky oblečení, to je nehezké. Za to byste šli do peklíčka. Můžete se ale zachovat správně a jako doplněk oblečení si koupit živé zvířátko. Dotyčný tvor nebude muset být usmrcen a vy budete šik. To je jasný win win. A jaká zvířátka vám zaručí, že budete děsně IN?

1. Králíček

Už nemusíte nosit v kapse králičí pacičku pro štěstí. Můžete nosit v kapse celého králíčka. Módní králíčci se dodávají ve dvou základních barvách. V černé a bílé. Máte tak na výběr jak králíčka na svatbu, tak králíčka na pohřeb. Vyjádřete svou soustrast na pohřbu svým dokonale černým posh králíčkem. I na pohřbu máte právo se líbit.

Módní specialisté doporučují nosit králíčka převážně k nátělníkům nebo spíše k letnímu typu oblečení. Pamatujte, že je potřeba sladit barvu králíčka s barvou oblečení a doplňků. Jestliže máte zelené triko, tak si neberte bílého králíčka.

V současné době již návrháři vyvíjejí business králíčka, který bude vhodným doplňkem na pracovní obědy nebo podnikové porady. Business králíček se bude dodávat jak v černé barvě, tak i tmavě modré, bude mít na pacičce Rolexky a připínací kravatu.

Pokud váš králíček vyjde z módy, můžete ho sníst a koupit si nového.

2. Čivava

Čivava byla původně vyšlechtěna jako obřadní pes. To znamená, že její jediný účel je nechat se obětovat, aby byla úroda obilí. Ostatně k ničemu jinému se ani tento pes hodit nemohl. Bylo to malé, pořád to štěkalo, bylo to vzteklé, a když jste s tím šli do lesa, tak to ulovila lasička nebo vám to odnesla sojka do hnízda.

Pak ale přišel zlom. Najednou se zjistilo, že se to dá zasunout do kabelky, navlékat tomu roztomilé oblečky a používat to jako módní doplněk. Další módní milník byl na světě.

Dnes si můžete svou čivavu vzít jak k neformálním teplákům, tak například i k večerní róbě do opery.

3. Drobné ptactvo

Stačí malý kanárek či kuřátko chytře umístěné do malé klícky. Nasadíte si to na hlavu a máte trendy čelenku.

S opeřencem na hlavě se můžete v poklidu vydat na banket, aniž by hrozilo faux pas. Pokud v průběhu banketu kanárek v klícce zemře, nebojte se improvizovat. Do klícky si můžete dát myš nebo kousek čivavy.

4. Leguán

Ještěři různých druhů mohou být zajímavou volbou při výběru vašich doplňků. V nabídce je nespočet barevných odstínů, a proto si nemusíte lámat hlavu, aby vám ladil k oblečení. Takový chameleon, ten vám bude barevně ladit vždycky.

5. Velbloud

Elegantní řešení na formální večírky je bezesporu velbloud. Můžete si ho posadit na ramena nebo ho jen tak nechat ležérně povlávat zpod saka či smokingu.

Dámy mohou velblouda nechat vykukovat z jejich psaníčka. S velbloudem nikdy nešlápnete vedle.

A TADY se můžete podívat na patnáct divnolidí, kterým móda nic neříká.

Podobné články

Doporučujeme

Další články