5 způsobů, jak se stát Kanye Westem – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak se stát Kanye Westem

Když jsme byli malí, každej z nás měl nějaký vysněný povolání. Někdo chtěl být kosmonaut, někdo manažer, někdo Semir Gerchan. Časem jsme ale zjistili, že se tyhle pozice na pracáku moc nevyskytujou. Dneska je to jiný. Dle renomovaného Kardashianského institutu je teď nejoblíbenějším povoláním Kanye West.

FootShop.cz
FootShop.cz 18.2.2016, 07:50

Najdi si holku s velkým zadkem

Pokud máš něco společnýho se Strýčkem Skrblíkem, ale nejsi kačer, měj se na pozoru. Všechny jízdenky a letenky budou od teď dvakrát dražší. Pokud stačí tvojí přítelkyni jen jedno sedadlo, tak prostě nejsi Kanye.

Nebuď tak bílej

Pokud odmala slýcháváš, že seš ředitel vápenky, pak to budeš mít trochu složitější. Ale nevěš hlavu, kulturisti se taky na show mažou vodovkama. Naběhni do nejbližší drogerie pro samoopalovací krémy a pak se už stačí jen natírat. Problém je, že Kanye má bílý dlaně, takže si budeš muset na natírání najít parťáka, co nechce být Kanyem.

Navrhuj oblečení a tenisky

Nejlepší začátek bude, když si pomaluješ vlastní, nejlíp celobílý tenisky, a pak budeš všude vykládat, že máš to umělecký dílo na svědomí. Za chvíli už bude tvůj rukopis znát celej hood a paneláky se jen poperou o to, kterej se bude honosit tvou vizitkou. Pokud k tomu ještě ulovíš ve Footshopu tento pátek Kanyeho Yeezys, tak už tě nemůžou zastavit ani limity plastické chirurgie.

Rap

Pusť se do toho. V angličtině Kanyeho už asi netrumfneš, ale třeba v řečtině pomocí překladače něco poskládáš. Zaručeného úspěchu pomůže dosáhnout opakování slov jako „slunce“, „moře“, „party“ nebo „finanční krize“ a „Evropská unie“. Ty poslední jen zpočátku, pomohou ti s pozorností fans a free promem v médiích.

Nadělej dluhy

Zkus si někde půjčit 53 milionů dolarů. Nezní to sice moc lehce, ale pokud nakráčíš do banky po splnění všech předchozích bodů a americkým akcentem s textem v ruce jim vysvětlíš, že v Athénách čekají na tvou show, to by bylo, abys neodkráčel s balíkem.

A tady se mrkni na 5 tenisek roku 2016, za kterými ti utečou nohy!

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu