5 způsobů, jak se pomocí tenisek na Velikonoce zachránit – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak se pomocí tenisek na Velikonoce zachránit

Už je to tady zase, tak tak jsme se stihli vypořádat s následky Vánoc a další svátek klepe na dveře. Únavný předvelikonoční shon, kdy objíždíš zemědělce z bazoše se slepicemi zn. Za odvoz je tady.

FootShop.cz
FootShop.cz 11.4.2017, 08:10

A když budou koledníci chtít vajíčka, tak to je ještě ta lepší varianta. V případě, že budeš až na konci seznamu obětí, existuje riziko, že koleda „hodky, hodky do provodky, poblijem vám všechny schodky“ nabyde nepříjemně reálných rozměrů. Tenisky ale dokážou dobré hospodyňce tenhle zlej sen alespoň trochu zpříjemnit!

Útěk


Když tě honí několikanohá podnapilá Smuteční vrba, je nejefektivnějším řešením bezesporu útěk. Na rychlej úprk ale bohužel pantofle stačit nebudou. Pokud situaci nechceš nechat zajít takhle daleko, budou se ti pořádný běžecký tenisky hodit i na nahánění nevychovaný „zaodvozový“ slepice.

Vzdor


Rychle zkoukni všechny díly Walkera Texas Rangera a budeš připravená. Levej hák, otočka o 749 stupňů a smrtící zakončovák. To by bylo. Pro případ, že by šlo o opravdu ostřílenýho protivníka, jako jsou šéfové zločineckých syndikátů ve zmíněným seriálu podle skutečných událostí, vsaď radši na adidas Superstar s kovovou špičkou.

Vzdor lvl 2


Nevzdoruj koledníkům, ale rovnou celýmu systému. Nacpi kadeře pod kšiltovku, nakresli si fousy a pořádný bicepsy (popros Dominiku Myslivcovou o kurz kreslení bicepsů, má v oblasti kreslení na tělo už nějaký ty zkušenosti) a vydej se s pomlázkou okrást za bílýho dne pár hospodyněk. Nezapomeň zvolit pořádně chlapáckou obuv, třeba Vans Sk8-Hi ve velikosti 50.

Slaď barvy


Pokud už seš smířená se svým osudem, kup si alespoň červený tenisky, který budou pěkně ladit s podlitinama. A až nebudeš mít podlitiny, prostě je na rozdíl od slepice do třiceti dnů vrátíš. Chudák holka na fotce, potřebuje Red Bull, aby se s těma bolestivýma jelitama vůbec zvládla posadit.

Pevnost


Pěkně z pohodlí domova se koukni na všechny díly Sám doma (hlavně si to nespleť se Sama doma!) a naplánuj pořádný překážky, aby ses ve chvíli, kdy uslyšíš, že jde někdo do baráku, mohla klidně koukat na svůj oblíbenej seriál. Chce to trochu fištróna, ale zase si ani nemusíš zouvat pantofle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články